A szépség és a szörnyeteg

Beauty and the Beast

2017.03.24 cody0507

A Disney nagyon érti a dolgát, ha élőszereplős adaptációról van szó. Gyönyörű lett A Szépség és a Szörnyeteg legújabb feldolgozása, Emma Watson pedig a tökéletes választás volt Belle szerepére. Minket a párommal lenyűgözött! Szép film.

2018.04.05 csokee38

Hát párom és jómagam is csalódottak vagyunk. Az egész elment techdemóba, színészi teljesítmény nulla és a karakterek elvesztették a személyiségüket míg egyeseket teljesen kicsavartak. Csomó felesleges dolgot beraktak. A szinkron meg a kicsit átköltött dalok csak rátesznek a tűzre.

2017.07.15 kadvan95

Aranyos gondolat, hogy újra feldolgozták, méghozzá sztárokkal. Az eredmény szép. Bár néhol túlzásokba esik. A régi dalok kedves emlékeket idéznek fel. Míg az újak néhol a furcsán túl libbennek a groteszk kategóriába. Tetszett. Egyszer nézhető.

2019.03.03 FGyula

Nem rossz

Nem rossz de minek. Vászonra vitték a régi mesefilmet. Sokat nem agyaltak a szövegírók. Jó a film mert a mese is az volt kb. ennyi.

2017.07.11 Kadinta

Na jó. Amikor beültem erre a filmre a BFF-emmel (az ő kérésére), akkor 1. nem tudtam, hogy énekelni fognak benne 2. nem tudtam, hogy a dalokat is szinkronizálják magyarra. Rühellem a musicaleket és ki nem állhatom a szinkront. Valamennyire mégis sike... Több

2019.07.04 DracoDormiens

Nagyon tetszett, ez jobb lett, mint a mese, tudtak újat mutatni. A dalok is szebben hangzottak és nagyon jó film lett!

2018.01.12 Krisz860423

Egyik kedvenc mesém de a film borzalom lett, egy az egyben lemásolja a rajzfilmet és Emma Watson paródiája Belle-nek!

2017.06.15 biter007

Végig hozta a már jól ismert Disney mesét. Imádtam a dalokat, a szereplőket. Egy csalódás volt csak....a csúnya herceg a végén :D

2016.08.21 Bernie

Ez igen! Végre egy felnőtteknek szóló mese, ami nem giccses és nem sok. Habár kissé álmodozó és vontatott, de ezt talán még el tudom nézni, hiszen mégiscsak egy meséről van szó.

2017.03.26 Ellie

Láttam a filmet és nagyon tetszett, ugyanakkor én sem értettem eleinte, hogy miért kell ez amikor 3 éve is volt szépség és a szörnyeteg film, de utána olvasva rájöttem, hogy az francia produkció volt és inkább Európai közönségnek, nem pedig világras... Több

2017.07.09 Attila

Elképesztően szép film zseniálisan van megcsinálva a fantáziavilág, szereplők minden nagyon egyben van, nem találni benne hibát! Csak ajánlani, tudom mindenkinek!

2016.08.17 Pumpu

Nagyon jó a film zenéje, de egyébként semmi extra. Nem is értem miért kell ezt az örökbecsű történetet minden évben, vagy legalábbis kétévente újra feldolgozni. Hiszen a lényeg, a történet magja nem változik.

2016.08.23 olgaasFug

Unalmas volt számomra és semmi újat nem adott. Fantasztikusnak fantasztikus volt és az operatőri munka igazán remekül sikerült, de semmi több.

2016.08.20 cosmik

Mesés a helyszín, csodásak a kosztümök, Emma Watson pedig remek választás volt a főszerepre! Minden mozdulatát és arcrezdülését elhittem.