A szépség és a szörnyeteg

Beauty and the Beast

2017.07.10 MP170506

Nagyon jó adaptáció lett. Gyönyörű díszlet, képi világ. Kiváló színészek. Nekem nagyon tetszett, kiváló alkotás lett.

2019.09.25 Ms. Akárki

Harmatgyenge Disney remake. Sajnálom hogy nem erőltették meg magukat a készítők jobban mert ez az alapanyag többet érdemelt volna. Emma Watsont imádtam Bellként, de ennyi a film pozitívuma összességében. Az animáció is eléggé silány sajnos néhol.

2020.06.26 sptt

Erős hendikeppel indított nálam ez a film; egyrészt nem szeretem a musicaleket, másrészt nem szeretem a meséket, valószínűleg ez abból adódik, hogy kislányom képes 17x megnézni egy-egy mesefilmet - ha hagyjuk... Szóval, hátrány ide vagy oda, ez a fil... Több

2017.11.02 Bazzzsi

A hangulatát nagyon eltalálták a filmnek. Nagyon szerettem benne Emma Watsont, jól hozta a törékeny, de kitartó lány karakterét. A kosztümök pedig csodásak voltak.

2018.04.23 TomÁcs

Nem igazán értem, hogy miért kell mostanság néhány évente új Szépség és a Szörnyeteg filmet forgatni. Ebbe a variációba gy az egybe megkaptuk az eredeti történetet.

2018.01.30 diumiu

A mesefilm gyerekkorom egyik kedvenc meséje, azóta is bármikor szívesen megnézem. Így izgatottan vártam, hogy az élőszereplős változatból mit hoznak ki. Vegyes érzéseim vannak a filmmel kapcsoltan, tetszett is meg nem is.... A történetben nem volt nagy eltérés a meséhez képest, de valahogy nem lett a kedvencem. Sajnálom.

2017.07.24 Lonka

Az idei év legnagyobb csalódása volt számomra. A látványra hatalmas pénz ment el, de a történet nekem nagyon nem tetszett a dalok meg végtelenül unalmasak voltak.

2018.01.21 MKristijan

Nem szeretem az olyan filmeket amikben énekelnek, se az olyan meséket amikben túltolják ezt. Ez valahogy mégis olyan szinten rendben volt, és indokoltnak volt érezhető. Nagyon jól sikerült ez a feldolgozás :)

2017.12.10 Greeta

Teljes mértékben életre keltették a mesefigurákat látványban, de ha valaki látta a mesefilmet akkor miért lenne kíváncsi a filmre. Megnéztem, de még egyszer nem vagyok rá kíváncsi.

2019.03.20 Timcsi

A 2014-es francia változatban volt fantázia, ebben nem sok. Emma Watson játéka is unott volt.

2020.10.13 jfruzsi97

Hozta a mese szintjét. Nagyon szép történet, tetszett a musicle benne. Szereposztások is jól sikerültek. Látványos, kosztümök remekül sikerültek.

2020.01.05 petraszab

Én úgy érzem, hogy kár leporolni a mesefilmeket. Egyszerűen ezek a filmek semmi pluszt nem tudnak hozzáadni az eredeti történethez.

2018.08.23 kevelin

Emma Watson miatt vártam nagyon ezt a filmet. Tudom hogy már ezredik feldolgozás és egyébként nekem eddig egyik másik se tetszett (még a disney féle verzió sem) valószínúleg elfogultságból írom azt hogy nekem ez a favorit de nem mellesleg tényleg jó volt :)

2018.01.22 TribeBubu Nézhetetlen

Szörnyű, hogy hajszálra ugyanazt képes a Disney újraforgatni, amit egyszer már elkészített. Az meg még szörnyűbb, hogy erre igény is van. A rajzfilm változatot sem szerettem sosem, de az ebben a verzióban egyenesen felháborító, hogy még a dalok is ug... Több