Becstelen brigantyk

Inglourious Basterds

2015.05.03 Zsceeeka

Nagyon vártam a filmet, így moziban is néztem meg. Épp azt kaptam, amit vártam és az nagyon tetszett. Azóta Django is elérte ezt a szintet szerintem, egyik kedvenc újabb Tarantino filmem.

2020.03.26 acura steve Nézhetetlen

Életszerűtlen, sokkoló, értelmetlen. Tarantino csak ehhez ért!

2015.02.13 Loborg

Tobbszornezos, verfagyasztos, hulyerenevetos. Igazi Tarantino. De csak felirattal!

2017.05.30 vivikejencikelara

Ezen is látszik hogy Tarantino a rendező hiszen több irányba tart a film mégis összetalálkozik és kibontakozik. Brad Pitt csodálatosan alakít nekem ő a kedvenc.

2015.11.21 irongozu

Ez egy Tarantinós háborús film. Néha érzelmes, gyakran brutális és a valóságtól elrugaszkodott, mégis izgalmas. Szerintem Brad Pitt is jól alakítja a szerepét.

2015.02.16 Evcsi95

Undorító filmnek találom. Iskolai szervezésben kellett megnéznünk, de bár ne kellett volna. Akárki kérdez róla, mindig csak rosszat tudok mondani.

2016.10.25 jencike1985

Nem az a tipikus Tarantino film, egy két jelenetéből azért fel lehet benne fedezni Tarantinot. Nagyon nyomasztó az egész mégis néhol vicces. Tarantinotol többet komolyabbat vártam volna el.

2018.07.09 bbozsi

A Kill Bill utáni legjobb Tarantino film. A mester talán itt utoljára nem tekintette feladatának, hogy feltételen tarantinós filmet csináljon. Persze így is az lett, de nem annyira explicit módon.

2016.04.25 gazsika1978

Nagyon szeretem Tarantino filmjeit, és nagy kedvencem Brad Pitt. Tarantino nem titkoltan szívét-lelkét beletette ebbe a filmbe, ami tökéletesen látszik is rajta. Minden színész a helyén van, és ami még fontosabb, elemében is. Remek műalkotás.

2016.05.21 Vadgazda

Hiába rajongok a Tarantino filmekért ez egyáltalán nem tetszett. A sztori erőltetett, hihetetlen és túlságosan messze áll a valóságtól. Ez szerintem egy nagy melléfogása volt az öreg Tarantino bácsinak, de kellenek ilyenek is hogy értékeljük jobban a kiemelkedő alkotásiat.

2016.05.04 raczdavidzsolt

a történelem meghamisítására és a vérengzésre, az nem fog ezen meglepődni.Nagyon szeretem Tarantino filmjeit Remek műalkotás.

2019.01.16 lauralaura

Jajajj, őszintén, szerintem bárkit elszórakoztat. No meg kevés embert ismerek, aki nem látta volna még. De tényleg, ha csak egy ütős mozira vágysz, akkor nézd meg!!

2017.05.29 Zoer8993

Nekem nagyon ajánlgatták ezt a filmet akkoriban, nehezen de rávettem magam, hogy megnézzem. Viszont bennem nem okozott akkora izgalmat és akkora élményt mint ismerőseimben. Egyszer nézős.

2015.04.22 Mate

Ez a film őrült. Aki egy történelmi filmre számít ne nézze meg, mert minden szabályt gátlástalanul felrúg. Talán ezért tetszett annyira. Tarantino megint ügyesen manőverezik a műfajok között és megint kiváló színészeket választott. Az első percétől a... Több