Benjamin Button különös élete

The Curious Case of Benjamin Button

2019.04.30 szf

Érdekes történet mély mondanivalóval és gyönyörű szereplőkkel, megkapó hangulattal, de a legkevésbé sem logikus, ami engem zavart a film nézése közben. Ellenben, ha valaki el tud vonatkoztatni a valóságtól, egy egész jó filmélménnyel gazdagodik majd.

2017.05.30 vivikejencikelara

Ritka és különleges film. Maga az elképzelés a történet nagyon nagyon ritka. Más ilyen filmről nem is tudok , ezért is ajánlom mindenkinek aki szereti a hasonló filmeket.

2017.08.15 czigler.nora

Egyedi történetű film, szuper színészekkel és kivitelezéssel. Elég hosszú darab, és meg is kell emészteni, de mindenképp érdemes megnézni, mert van mondanivalója.

2015.11.21 irongozu

Ez az a film, amire utólag sajnáltam az időt. Az elképzelés jó volt, de mégis egy sablonos történet kerekedett ki belőle.

2016.10.25 jencike1985

Rettenetesen sokkolt az alapsztori, előszőr hallottam ilyesmiről. A sztori jó lenne de nagyon sok helyen unalmas, mégis csodálatos ahogy felfedezi önmagát és az léletét. Hasonlatok a Forrest Gumphoz vannak de azért mégsem tenném őket egy kalapba.

2017.01.29 Olivér Rózsa

Érdekes ötleten alapul az egész de nálam nem vitte el a filmet sok helyen unalmasnak találtam és hosszúnak. A színészet viszont jó volt Brad Pitt nagyot alakított szokása szerint.

2015.02.16 Evcsi95

Nagyon jó ötlet a visszafelé haladás. Nem tudom létezik e ilyen, de nagyon kíváncsi lennék, hogy milyen lehet leélni így egy életet. Én elsírtam magam a végén.

2017.12.30 authorgirlll

Különleges film, de nem kötött le. A visszafelé öregedő férfi élete különleges, de semmiképp nem izgalmas. A hölgy akibe szerelmes volt nem nyert meg így a szerelmi szál sem.

2015.01.28 Laci000

Ezt a filmet csak ajánlani tudom mindenkinek.

2016.08.08 tvmérnök

Az egyik legszebb romantikus film számomra az életen át tartó szerelemről . Ami a filmben meg is mutatkozik. Nem az a tipikus boldog befejezéssel végződő sztori ,de felejthetelen és szívszorító.

2015.07.11 moony5972

Nincs még egy ilyen film az biztos. A maga nemében kiváló alkotás. Elképesztő a látvány és úgy kompletten az egész csodálatos. Engem teljesen elbűvölt így nem is volt kérdéses, hogy jól szórakoztam.

2016.02.09 norbi0102

Csodálatos, egyedi, helyenként a klasszikus hollywoodi filmes iskolát megidéző, emlékezetes színészi alakításokat felmutató Fincher remekmű. Olyan darab, ami még a stáblista után is veled marad hosszú ideig.

2017.02.19 clay00

Kicsit hosszúra sikeredett és számomra vontatott lett. Érdekes elgondolás, hogy visszafelé "élni" az életet. Maga az ötlet remek. Könnyezés nélkül nem lehet kibírni.

2017.01.14 valery

Elvont és magával ragadó, érdekes és mondanivalóban gazdag, különleges hangulatú és milliőjű film, amiben a karakterek színessége adja a film jó színvonalát és érdekességét. Hangulat kell a filmhez, nem a megszokott amerikai romantika...