Benjamin Button különös élete

The Curious Case of Benjamin Button

2015.05.29 *bella

Összességében elég jó film. Kicsit vontatottra sikerült. Érzelmes, romantikus film, néhol halvány humorral fűszerezve. Egyszer meg lehet nézni.

2018.01.04 Dius0520

Szerintem nagyon jó film, és ami még különlegesebbé teszi a hangulatát, hogy nem a mai században játszódik. Élvezetes, érdekes történet.

2016.08.22 Mliklós29

Tetszett a film, érdekes volt és végig lekötötte z ember figyelmét. Amikor másodjára néztem már picit bugyután hatott a történet, hisz valaki visszahiatalodik.........

2015.04.28 sullerb1022

Különleges film. David Fincher egy kiváló rendező, ráadásul ezt a számára új műfajt is kiválóan oldotta meg. A színészek alakítása is kiváló, Brad Pitt óriásit alakított, Cate Blanchett-el egyetemben.

2015.03.15 dresizoli

Cate Blanchett, Brad Pitt mi kell még? Egy jó történet a filmhez, ami szerintem ebben az esetben nekem 5 csillagosra sikerült. Már a film beharangozásakor is nagy érdeklődéssel vártam a hivatalos megjelenését a mozikban. Nem is találkoztam még olyan... Több

2015.08.28 avocados

Az ötlet nagyon jó, de a megvalósítás már kevésbé. Számomra unalmas, vontatott, és nem tudtam elhinni, gyakran annyira mesebeli volt, hogy tényleg egy mesének éreztem, és nem tudtam átérezni a helyzetet.

2015.02.24 evaka3355

Szeretem ezt a filmet. Nagyon szép történet, érdekes elképzelés, remek kivitelezéssel és kiváló alakításokkal.

2017.02.27 kucsera

érdekes volt a fordított idő koncepció és elgondolás. nem egy szokványos film. a vége amiatt mert vissza fiatalodik ici picit béna. a film közepe tetszett a legjobban amikor már korban összeértek a szálak és a szerelmesek egymáséi lehettek rendesen az jó volt.

2018.05.07 Sólyom.Pocok

Pitt egyike a kedvenc színészeimnek, de ezt a sztorit még ő sem mentette meg. Unalmas, szentimentális, hatásvadász és bugyuta. Ha az embernek van fölös 3 órája, akkor inkább üljön egy sötét szobában, abban több tartalmat talál, mint ebben a filmben. Kár érte.

2015.03.30 kisgondor

Ötletes film, bár hosszú, de leköt, érdekes. Brad Pitt filmjeit nem szeretem, nekem maga a színész nem szimpatikus, de ez a film tényleg nagyon tetszett. Mindenkinek ajánlom.

2015.03.30 Krekk

Egy érdekes elképzelés fantáziadós, remek megalkotása jó színészekkel. A film közben szerintem nincs, aki ne gondolkodna el rajta, hogy ő mit kezdene magával Benjamin helyében...

2015.03.25 timeamarton93

Ez a mű tényleg elvarázsolt, maradéktalanul, teljesen. Több lábon álló, őszinte hangvételű, történelmi korrajzzal fűszerezett, nyíltszívű, érzelmes, kemény témákat feszengető, szívhez szóló tabló, mely valóban egy rendkívül különös élet krónikája.

2015.01.22 sggyula

Szuper film, ajánlom.

2015.03.16 pottyospanna

Hát ehhez hasonló filmet még nem láttam az biztos. Néha picit fura volt, és talán vontatott is, de egyébként egy szép történetet mutat be. Összességében nagyon tetszett.