Benjamin Button különös élete

The Curious Case of Benjamin Button

2024.01.11 Szentgróti Patrik

Az egyik kedvenc filmem. Nagyon érdekes és nem megszokott története, valahogy nagyon jól összerakták. A színészek meg ki merem jelenteni, hogy nagyot alkottak benne. Nagyon jó kis film. Érdemes megnézni, csak ajánlani tudom.

2019.03.15 Puncs

Nem egy rossz film, de van David Finchernek ennél sokkal jobb filmje is. Kicsit giccses és szentimentális, viszont nagyon ötletes alkotás. Az öregedést és az elmúlást mutatja be úgy, hogy a főszereplő visszafelé öregszik. Vannak benne megható jelente... Több

2017.07.25 Deku

Brad Pitt itt nagyon meglepett, nem szerettem a filmjeit de ez tuti királyra sikeredett. A legtöbb elem amit használtak benne szinte kiváló szintet ütött meg és nem éreztem egy percig se az unalom szikráját sem. Nem is gondoltam az elején, hogy ennyire szuper lehet.

Jó film,mert merész,és újat akar adni.Sikerült is,engem meglepett!Tudtam,hogy nem lehet Happy End a vége,de sebaj,így is különleges film élményt nyújtott!

2016.02.18 indingo

Abszolút bugyuta történet és ami még jobban zavart, hogy mindenkinek természetes volt, hogy igen a csávó nem öregszik, hanem fiatalodik. Pitt nélkül talán fel se kapják ennyire a filmet.

2019.02.08 dailyfilmsan

Szeretem a filmet és a könyvet is így kicsit elfogultnak tartom magam. Mégis kampányolnom kell a film mellett mert látszik rajta hogy megdolgoztak ezért mind a színészek mind a háttérmunkások. Cate Blanchett gyönyörű mint mindig és ez a balerina szer... Több

2017.02.21 Orosz István

Én ezt egy közepes, filmnek titulálom. Inkább érdekes mint szórakoztató, érdekes menete van a filmek, nekem kicsit unalmas volt bár az, hogy végig tudtam nézni egyetlen egy mozgató rugója volt. A film elején keletkezett kíváncsiság, amikor egy öregen... Több

2015.05.06 ZeroHero

Ez a film egy nyomorult Forrest Gump klón (igaz a forgatókönyvíró csak saját magától "lopott"). Kisgyerek születési rendellenességgel, a többiek kirekesztik, tollpihe vs. kolibri, rákászhajó vs. már nem tudom milyen hajó, háború bámulatos megúszása, ... Több

2016.01.26 szaka123

Jó film volt. Többször láttam már. Csak ajánlani tudom. Brad Pitt ebben a filmjében is elképesztő. Fantasztikusan mutatja be Benjamin életét, utazásait, de nem éppen szokványos módon! Jó választás lehet egy kis hétvégi kikapcsolódáshoz! :)

2017.07.11 Szilonka

Attól még hogy egy filmnek jó a szereposztása nem garantált a siker. És ez pont egy ilyen film. Annyira irreális és bugyuta a története, hogy nem tudom magam rajta túltenni.

2019.01.09 Norbert93

Lebilincselő film volt. Súlyos és igazi mondanivalóval, igazán szokatlan önéletrajzzal.

2017.10.20 Bazzzsi

kedvelem ezt a filmet, de úgy vagyok vele, hogy ne kezdjen el gondolkodni az ember, hogy mi is történik benne, mert úgy már elszáll a varázs. Egy érdekes szerelmi történet nem mindennapi köntösben.

2018.04.20 TomÁcs

Gyors öregedés már volt, akkor most fiatalodjon a főhős. Izgalmas volt úgy látni egy szerelem kibontakozását, hogy valójában nincs is jövője és mindig más emberek állnak szembe egymással.

2016.05.11 VvV

Bennem kettős érzések vannak a filmmel kapcsolatban. Jó nézni, mert szépek a képek érzelmes a film, de valahogy a történetével nem tudok megbarátkozni.