Az élőhalottak serege

Az élőhalottak serege

Betaal
Tibor

1. évad (2020) - 4 epizód

A modern kori indiai zsaruknak fel kell venniük a harcot az évszázados brit hadsereg zombi tisztjeivel.
Patrick Graham Az élőhalottak serege című horrorsorozata május 24-től csak a Netflixen.

(hp)

Ország: India
Premier: 2020.05.24. | Netflix (2020.06.08.)

2021.03.16 Robinson76

Indiai zombi horror

Egy kommandós csapatot kivezényelnek a bennszülöttek lakta és elátkozottnak tartott Betaal hegyhez, ahol egy alagút bejáratát berobbantva 19. századi brit gyarmatosító zombik élednek fel, és már kezdődhet is a hadd el hadd... A sorozatban nagyon adtak a vizualitásra, és ennek megfelelően igen pofásra sikeredett a kinézete. Sajnos a széria atmoszférája és hangulata már korántsem ennyire jó, pedig minden adott volt hozzá. További problémát jelentett, hogy a rendező és a színészek többsége sem állt a feladata magaslatán. Pedig egy egészen jó kis széria lehetett volna, ha kiaknázzák a benne rejlő lehetőségeket... Így azonban csak egy közepes osztályzatot érdemel.

2020.05.20 Tsu

Azt hittem, valami lagymatag zombi sztori lesz, de az első résznek egyből sikerült meglepnie. Úgy tűnik, a Netflix végre kezd észbe kapni, remélem, ez a sorozat nem az unalom lejtőjén végzi majd.

2020.05.16 Tibor

Filmtörténeti ugródeszkának számít a sorozat az indiai filmművészetben, eddig nem jeleskedtek a zombis horrorok műfajában. Bízom benne, hogy a további részekben is engedik még jobban kibontakozni, és nem veszít a dinamikájából. A kezdés remek, szerintem a horrorkedvelők nem fognak csalódni a szériában.

2020.06.19 lászló

Akcióban nincs hiány, ez tény, de ennél nem több az egész. Amolyan könnyen emészthető sztori, ami csak lefolyik, utána pedig el is felejtjük az egészet.

2021.01.26 B.Balint0210

Nekem nagyon tetszett, a kevés epizódnak köszönhetően egy unalmas része sem volt, tele volt akcióval, harcokkal. Számomra a története is egész egyedülálló volt, nem a "klasszikus" zombikkal volt itt dolgunk. :) Horror fanoknak mindenképp ajánlom, vag... Több