beus1987   2016. 08. 23.

Ilyen még nem volt, úgyhogy Adam Sandler csinált egyet, annyira nem humoros, de egyszer meg lehet nézni.

Gríz   2015. 09. 19.

A régi Adam Sandler filmek még az újaknál is szánalmasabbak. Valamikor a kilencvenes évek közepén volt egy kicsi felívelés, amikor csak giccses és unalmas filmeket csinált, de ezek meg egyenesen szörnyűek. Annyiból akar poénokat csinálni, hogy valaki ügyefogyott, már-már szellemi fogyatékos. Nagy poén.

tomvétsz   2015. 08. 26.

Bár Adam Sandler nekem az egyik kedvenc színészem, ez azért eléggé egy mélypont. Fura, hogy innen eljutott olyan baromi jó filmekig, mint a Távkapcs, amin a mai napig besírok, és közben meg itt csak bugyutáskodik össze-vissza. De gondolom, ahogy az ember öregszik, úgy lesz egyre értelmesebb.

Charles Bronson elutasította Billy apjának szerepét.

(kázsé)

A film egyik szereplője megemlíti a Moral Kombatot. Bridgette Wilson szerepel a Mortal Kombat c. filmben.

(kázsé)

A sloppy joe-t felszolgáló konyhás néni utalás Adam Sandler 1993-as népszerű számára, aminek címe "Lunch Lady Land".

(kázsé)

Danny McGrath halállistája (Billy Madison kivételével) a stáb tagjainak és a producereknek a neveit tartalmazza.

(kázsé)

Robert De Niro kedvenc filmje.

(kázsé)

Mikor Veronica felsorolja a prímszámokat, kihagyja a 2-t, de megemlíti az 1-et, ami nem prímszám.