Bízd a hackerre!

Bízd a hackerre!

Antitrust

Milonak minden lehetõsége megvan arra, hogy a komputeripar csúcsára kerüljön. A tehetséges programozó olyan technika fejlesztésével foglalkozik, amit a világ minden táján, az összes nagyvállalat keres: ez a digitális konvergencia, amellyel összekapcsolható a digitális kommunikáció minden eszköze: a telefon, a mobil, a televízió és a számítógép. Milo szeretne bevonulni a történelembe. Ha a fejlesztés sikerül, megváltoztatja az emberek életmódját.

Zene: Don Davis
Premier (HU): 2001.09.20.

2021.10.26 harnas1207

Bevallom őszintén, nem bírtam végignézni, így ez az értékelés is bók a filmnek. Soha nem láttam ilyen gyorsan pörgetett cselekményt, szinte képkockák egymásutánja... A sztori ritka gyenge és őrült nagy sablon. Azért 20 éve ennél értelmesebb filmek is készültek bőven.

2015.02.04 keepingboy69

Laposnak tűnt, azt gondoltam nem lesz nagy szám, hát így is lett. A vége felé legalább annyira felpörögtek az események, mint amennyire azok a film első feléből hiányoznak.

2014.11.10 Gríz

nem értem az erős negatív kritikákat erre a filmre, nekem tetszett, szerintem az egyik legütősebb IT-konspirációs krimi, amit láttam

2018.11.13 low2row

Egyik kedvenc filmem, bármikor újra tudom nézni.

2018.07.06 ringololol

Nagyon jó triller lehetne a számítógépes világból, szép nők vannak benne, jó az alapötlet, de nagyon vacak a kivitelezés. Ryan Philippe az egyik legrosszabb színész, nem is értem, hogy került a főszerepbe, mégcsak nem is annyira helyes, hogy ezzel kompenzált volna. Az IT-s haverjaim csak röhögtek az egészen.