Fekete mise

Black Mass

2016.04.22 Loborg

Összességében elmondhatom, hogy nagyon tetszett , bár kicsit tartottam tőle, mert az értékelései egyre romlottak, de végeredményben egy jó filmet láttam és Johnny Depp is remekül játszott benne (örülnék neki, ha mostantól csak legalább ilyen jó filmjei lennének).

2016.01.17 Ragemarci

Eléggé hányaveti és felszínes a forgatókönyv, de Depp végre újra színész, néhol tapintani lehet a feszültséget, ezért jár a +1.

2017.01.06 vesztingerkitti

Végre Johnny Deppet nem a megszokott szerepében láthatjuk. kicsit monoton a történet mégis érdekfeszítő. Látványos és izgalmas, tetszett ez az életrajzi feldolgozás. Hitelesek a karakterek, szép a befejezés, érdemes megnézni!

2016.02.08 RobThe10

Johnny Depp itt is megadja a módját. Alakítása páratlan, mindenkit leköröz, és lubickol a szerepben. Kemény storyról van szó, de Depp még keményebbé varázsolja. Imádtam a filmet!

2016.09.30 krajcsie

Annak ellenére, hogy a film elég hosszúra sikeredett és néha a cselekmény kicsit belessul, nekem tetszett a Fekete mise. Rendkívül érdekes történet, elgondolkodtató. A szerep kiválóan passzolt Johnny Depp-hez.

2016.11.07 tjanika

A maga műfajában alap lehet. Johnny Depp pont olyan jól játszik,mint a "kalózos" filmjeiben. Aki szereti az ilyen jellegű filmeket,az nem fog csalódni.

2016.06.02 Tlung

Nekem nem jött be. Ritkán hagyok félbe filmet, de ebből 15 perc elég volt.

2016.07.06 online91

Johnny Depp egyik legjobb szerepe Jack Sparrow után. Nem volt rossz a film, de valahogy jobban el tudnám képzelni ezt egy 10-20 részes sorozatnak, és akkor jobban belemerülhetett volna például a gyerekkori kapcsolataiba.