Fekete mise

Black Mass

2019.11.14 leo777

A Tom Hardy fél Legenda után kissé csalódott voltam, de ez a film kárpótolt. Erős, megtörtént eseményeken alapuló történet, baromi jó színészgárda és alakítások, erről van szó. Engem meggyőzött.

2015.11.16 dulkap

Kissé a csalódás a film. Egyrészt nincs semmi hangulata, ami pár korabeli zenével javítható lett volna. Illetve sajnos sokkal inkább szól a film John Connoly karakteréről, mint Jimmy Bulger-éről. Akit egyébként zseniálisan alakít Depp, aki végre oly... Több

2016.08.05 mamiéstöti2

Kicsit vontatott nem igazán gengszter film, a nagy igazságra próbál rávilágítani több-kevesebb sikerrel. Depp mellényúlt egy kicsit, mint már oly sokszor.......

Megnéztem, de ugyan minek.....valahogy hamiskás az egész, és nem tetszett benn Depp alakítása sem. Szörnyű volt a maszkja! Vontatott, olyan élettelen alkotás... Időpocsékolás!

2019.02.25 Thibo84

Nehéz döntenem erről a filmről, hogy milyen értékelést adjak neki, ezért adok neki közepest. Mert vannak benne jó színészek és olykor az események is igen nagy lendületet adnak a történetnek, de voltak nyomasztó és lassú tempót diktáló részek, amikor... Több

2017.08.30 Deku

Szerintem erősen erőltetett film volt, nem láttam benne semmi értelmeset sem. Engem konkrétan lehúzott és untatott a film. Hiába kerestem a végéig valami értékelhetőt benne nem leltem.

2019.09.25 ZeroHero

Ahh, micsoda elpazarolt lehetoseg... Remek sztori, ami iagz torteneten alapszik, egy valamikori remek szinesz, tehetseges mellekszereplok... A film megis annyira streil, unalmas es vontatott, h nekem, mint krimirajongonak is fajdalmasan nagy kuzdelem volt vegignezni. Sajnos senkinek nem ajanlom.

2016.02.09 hsanya182

Talán annak fog tecceni aki szereti a gengszeterfilmeket, pénz, zsarolás, erőszak. Johnny Depp remekül játsza a szochiopata maffiózót, remek a film összetétele is, inkább egy megtörtént esemény kiváló drámai alkotása, minthogy akciófilm lenne! Érdemes megnézni, visszaadja a lényeget :)

2016.11.07 TribeBubu

Számomra olyan semmilyen volt ez a film. Minden szempontból jó volt a kivitelezés, de unalmasnak találtam. Valahogy nem tud lekötni az olyasmi, amiben csak ellenszenves figurák vannak. Lehet, hogy ez igaz történet és így történt, de egyszerűen nem tud érdekelni egy maffiavezér meg a simlis haverjai története.

2016.02.08 Nathan03

Jó film, tökéletes színészekkel főleg Johnny Depp alakítása kimagasló nem csalódtam benne. Talán ez a nagyon világos kontaktlencse kicsit sok volt, meg lehetett volna kicsit több akció de ennek ellenére jó kis gengszter film.

2017.05.25 MP170506

Érdekes sztori volt, de nekem kicsit vontatott lassú. Maga a történet jó volt, csak a kivitelezés nem volt profi. Johnny Deep alakítása kiváló, mint mindig!

2019.08.17 Norbert93

Szép és merész kísérlet volt feltámasztani ezt a stílust és megpróbálni összehozni egy kemény, igaz történeten alapuló gengszterfilmet, amiről azt hitték, hogy nagyot fog szólni és lapon említik majd a klasszikusokkal, de messze elmaradt az igazi nagyoktól és köznapi értelemben is éppencsak egy közepesre volt elég.

2016.07.11 hejnekem

Sajnos nem sikerült úgy, ahogy szerettem volna. Nem ez a film lesz Johnny Depp visszatérésének filmje. Nem volt rossz benne, de mégis hiányzott az igazi áttörés a filmben. Nem volt elég érdekes és jó kivitelezett.

2016.12.02 gubimari

Sok jót hallottam a Fekete miséről, de nekem nem jött be annyira ez a film. Johnny Depp jó volt benne, de a többi színész nem igazán tudta megcsillogtatni a tehetségét. Egyszer nézhető.