Boldogság (2021)

Bliss

brsvktr87   2021. 02. 08.

Mike Cahill ezt most bebukta. Hiába Hayek és Wilson, ez a film egyszerűen pocsék, és tényleg rá elpazarolni rá az időt...

Zoltán384453   2021. 02. 03.

Mike Cahill nem sok filmet jegyez, de az a néhány mozi erős. Két közepes színész (Igen, azok.. SH dögös 50-es, de eddig talán csak a Fridában mutatott komoly alakítást. OW munkássága pedig magáért beszél.) most kitesz magáért, és felnő a feladathoz.

dadi   2021. 02. 07.

Valami jópofa vígjátékra számítottam, ehelyett egy zavaros, zagyva és inkább zavarba ejtő filmet kaptam, ami annyira unalmas, amennyire érthetetlen is.

Salma Hayek

A filmet Los Angelesben, Kaliforniában forgatták.

Szerencsétlen műfajbesorolása következtében a filmet tényleg könnyű túlbonyolított sci-fiként látni, amely messze nem éri el a Mátrix, a Vanília égbolt vagy az Eredet színvonalát. Csakhogy a Bliss nem ebben a versenyben indult, hanem a drogfilmek kategóriájában, és abban – ha a kivitelezést itt-ott érheti is jogos kritika – egyedi látásmódot hozott. több»

A Netflix és az HBO Go újabb és újabb tartalmai mellett egyre inkább érdemes magyar nyelvű kontentre vágyó tekintetünket az Amazon Prime Video kínálatára vetni, ugyanis az utóbbi időben elkezdődött a szolgáltató magyar lokalizációja. Az ütem még lassú, de akadnak már kellemes meglepetések, mint például az 1-2 éve elkészült Mr. Robot szinkron. Nemrég pedig ilyen kellemes pillanat volt az, hogy rögtön magyar felirattal is elérhetővé vált az Owen Wilson és Salma Hayek főszereplésével készült Bliss. A kérdés, hogy jól járt-e a magyar közönség egy ilyen “fizess elő”-beetetéssel. több»