Bölcsőd lesz a koporsód (2003)

Cradle 2 the Grave

JRD   2022. 10. 06.

Nem gondolom, hogy Jet Li legjobb filmje, de imádom. Mert Jet Li. Mert keleti harcművészet van benne és látványos akciójelenetek. Amolyan igazi amcsi akciófilm Ázsiával fűszerezve. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

MP170506   2016. 01. 05.

Hétvégén megint adták a tv-ben, hát ki nem hagytam volna... A mai napig, akárhányszor megnézem mindig leköt. Izgalmas, akció dús film és a szereplők is tökéletesek.

Norbert93   2019. 04. 26.

Jet Li-nek mi tagadás, nagyon jól álltak az amerikai típusú filmek, sajnálatos módon nem készült ezekből a filmekből sok. Bár ezek a fekete szuperfegyver gyémántok nekem kicsit levitték a színvonalat, lehetett volna más is az alapkonfliktus forrása, de egyébként, ha ezt figyelmen kívül hagyom, teljesen élvezhető film.

Erik8csok   2022. 09. 26.

Jó kis film ez, a 2000-res évek elejéről.Nagyon izgalmas, jók az akciók és a harci jelenetek is nagyon ott vannak. Kellet hozzá Jet Li is, aki nélkül ez a mozi biztos hogy nem működött volna jól. Jó volt újra nézni, már nem egyszer láttam. Időtöltésnek és akciófilmnek is baromi jó.

Bekmeli   2015. 03. 28.

Egy percig sem unalmas. Pörgős, akcióban dús film, amit ezektől a színészektől várhatunk. Annak ellenére hogy ezért a kategóriáért nem vagyok oda, ez a film bejött. A színészek ebbe a szerepbe valók, jól alakítanak!

A Warner Bros stúdió 210. forgalmazott filmje.

A film költségvetése nagyjából 25 millió $ volt.

A filmet Kaliforniában forgatták.

DMX rendszeresen elkésett a forgatásokról.

Jet Li karaktere a film nagy részében csak az egyik kezét használja a verekedésekhez.