Börni, az eszelős temetős

Bernie

2022.04.29 dailyfilmsan

Fú, ez a dokumentum-jelleg nagyon nem jött be nekem, halál unalmassá tette a filmet, pedig a történet maga nem tűnt rossznak, sőt! A szereplők is impozánsak voltak, mégis azon kaptam magam, hogy belepörgetek mert sok volt a plusz és fölösleges infó.

2016.05.27 Bogi87

Jack Black hozta a tőle megszokott színvonalat, jól szórakoztam.

2019.12.28 HE7EDIK

Black legjobb alakîtása, simán díjakat érdemelt volna!

2018.07.31 erahurka

Egészen más filmet vártam, és őszintén szólva valahogy ez a dokumentarista stílus nem jött be igazán. A történet nincs túlbonyolítva, de felvet pár érdekes kérdést. Érdemes megnézni, talán egyszer én is leülök elé még valamikor.

2017.12.31 Zsceeeka

Jack Black filmjei azért valamelyest mindig ugyanazok, így ugyanarra is számít az ember. Ezt sikerült is hoznia, szerintem egyszer nagyon élvezetes megnézni ezt a sztorit.

2016.04.25 Loborg

Egy tipikus Jack Black filmre számítottam előzetesen, és vígjáték volt a kategóriája is, így nem gondoltam, hogy meglephet bármivel is. Pedig így lett, nem volt szokványos,tetszett a film, ugyan elég morbid, de jól meg lett csinálva, a sztori vitte a filmet.

2015.06.07 Mr. Z

Kedvelem Jack Black-et de ebben a filmben nem tudta elérni, hogy élvezzem. Sajnos végig nézni sem sikerült mert nagyon untam magam így ez egy rossz élmény maradt.

2017.08.28 ocskol

Elsőre egész mulattató volt a Börni, de másodjára már nem szórakoztam rajta olyan jól, úgyhogy ez egyértelműen az egyszer nézhető kategóriába tartozik. Nem rossz film.