A buborék srác

indingo   2018. 01. 10.

Az elején azt hittem, hogy tetszeni fog. Az indulás, az alap ötlet jó volt. Míg otthon van a srác addig érdekes a történet. Utána eléggé gyerekes lesz, Jake olyan, mint egy nem normális. Meg ez a haj!

dailyfilmsan   2019. 08. 22.

Ciki gáz de végig szenvedtem, azért h másnak ne kelljen. Hiába van benne Jake nem túl megindító ahogy szerencsétlenkedik... ja és hozzáteszem minden egy gyenge és klisés romantikus szál köré van fonva. Ne nézd meg kategória.

Bazzzsi   2018. 03. 30.

Az a baj az egésszel, hogy nevetséges volt. Holott valamilyen szintem a nézőnek sajnálnia kellett volna a srácok, hogy örökre egy felfújható izébe lesz zárva.

Mitch Holleman
Dave Sheridan
Marley Shelton
Marley Shelton
Swoosie Kurtz

A film igazi bukás volt, a 13 millió dollárból készült film, csak 5 milliót hozott vissza, és a kritikusok is negatív véleménnyel voltak róla.

(Mavil)

A cirkuszi rémek közül az Lester Green, az apró termetű afroamerikai mikrocefáliában szenved a valóságban, Amerikában Beetlejuice néven ismerik.

(Mavil)

A filmben szereplő Jimmy-hez hasonlóan a valóságban is léteznek olyan emberek, akik egész életüket egy szobában kénytelenek leélni immunbetegségük miatt.