Míg a világvége el nem választ (2012)

Seeking a Friend for the End of the World

Steve Carell
Keira Knightley

dandelion1983   2021. 06. 13.

Különös film. Az alapötlete zseniális, és voltak nagyon jó pillanatai, de néha kicsit sajnos bugyutára sikeredett. Maradtak benne még lehetőségek. Ennek ellenére elgondolkodtató alkotás, érdemes megnézni.

indingo   2017. 04. 18.

Maga az ötlet, az elképzelés megfogott, tetszett, de úgy éreztem, hogy nem használtak ki minden lehetőséget. A stílusa is a dráma és a vígjáték között volt.

Tomi   2015. 06. 19.

Ez a film egy nagyon érdekes és nagyon jó film. Egyáltalán nem azt a történetet láthatjuk, hogy "itt a világvége mentsük meg a bolygót". Egy teljesen ötletes témát dolgoz fel mégpedig ha tudjuk hogy közeleg a világvége akkor mit tennénk. Steve Carell... több»

pindurcat   2015. 06. 14.

Jól kidolgozott, nyugis film. A két főszereplő kiválasztása hibátlan. Adják a szerepüket, jók a jelenetek, és egyediek a stílusok. Pörgésre és sok izgalomra ne számíts!

időjós   2017. 02. 24.

Erőtlen, vérszegény darabnak éreztem, ráadásul egy kicsit bugyutának. Az igazat megvallva, nem voltam rá fogékony, így nem is néztem végig, talán egyszer majd a rend kedvéért bepótolom.

Nagy Zsolt   2019. 06. 19.

Ilyennek képzelem a világvégét

Ez nem egy "Jönnek az űrlények és mi amerikaik, mint a világ urai, megmentjük F16-okkal!" film. Teljes egészében emberi.

atomplanet   2016. 01. 30.

tamas84: köszönjük, hogy lelőtted a végét, elcseszett SPOILER ALERT-et nem tudtál volna kirakni?!

Lorene Scafaria korábban is rendezett filmet, ami azon az alapötleten alapult, hogy két idegen közt egy váratlan utazás közben szerelem szövődik. A címe Dalok ismerkedéshez.

(kázsé)

Linda köptetője 2021. február 12-én jár le.

(kázsé)

Nancy Carell, Steve Carell való életbeli felesége játssza a filmbeli feleségét is.

(kázsé)

A rendező Lorene Scafaria megjelenik néhány, a filmben látható fotón, mint Dodge rég elveszett szerelme, Olivia.

(kázsé)

Az aszteroida nem tűnik fel a filmben, csak a poszteren.