Míg a világvége el nem választ (2012)

Seeking a Friend for the End of the World

Nagy Zsolt   2019. 06. 19.

Ilyennek képzelem a világvégét

Ez nem egy "Jönnek az űrlények és mi amerikaik, mint a világ urai, megmentjük F16-okkal!" film. Teljes egészében emberi.

indingo   2017. 04. 18.

Maga az ötlet, az elképzelés megfogott, tetszett, de úgy éreztem, hogy nem használtak ki minden lehetőséget. A stílusa is a dráma és a vígjáték között volt.

Tomi   2015. 06. 19.

Ez a film egy nagyon érdekes és nagyon jó film. Egyáltalán nem azt a történetet láthatjuk, hogy "itt a világvége mentsük meg a bolygót". Egy teljesen ötletes témát dolgoz fel mégpedig ha tudjuk hogy közeleg a világvége akkor mit tennénk. Steve Carell... több»

időjós   2017. 02. 24.

Erőtlen, vérszegény darabnak éreztem, ráadásul egy kicsit bugyutának. Az igazat megvallva, nem voltam rá fogékony, így nem is néztem végig, talán egyszer majd a rend kedvéért bepótolom.

pindurcat   2015. 06. 14.

Jól kidolgozott, nyugis film. A két főszereplő kiválasztása hibátlan. Adják a szerepüket, jók a jelenetek, és egyediek a stílusok. Pörgésre és sok izgalomra ne számíts!

atomplanet   2016. 01. 30.

tamas84: köszönjük, hogy lelőtted a végét, elcseszett SPOILER ALERT-et nem tudtál volna kirakni?!

tamas84   2015. 12. 15.

Egy nagyon érdekes film volt ez szerintem, a történet nem a szokásos, értelemszerűen nincs "happy end", hanem inkább drámai az egész, de közben mégis vicces és szívmelengető. Nem olyan film, amit az ember csak úgy betesz, hogy szóljon valami, hanem tényleg meg kell nézni.

Steve Carell
Keira Knightley

Lorene Scafaria korábban is rendezett filmet, ami azon az alapötleten alapult, hogy két idegen közt egy váratlan utazás közben szerelem szövődik. A címe Dalok ismerkedéshez.

(kázsé)

Linda köptetője 2021. február 12-én jár le.

(kázsé)

Nancy Carell, Steve Carell való életbeli felesége játssza a filmbeli feleségét is.

(kázsé)

A rendező Lorene Scafaria megjelenik néhány, a filmben látható fotón, mint Dodge rég elveszett szerelme, Olivia.

(kázsé)

Az aszteroida nem tűnik fel a filmben, csak a poszteren.

(kázsé)

A filmben látható újságok szerint a film nagyjából 2021 március 24 körül játszódik.