Io

Io

IO

Danny Huston
Anthony Mackie

A nagyon távoli, poszt-apokaliptikus jövőben Sam, a kamaszlány az egyedüli emberi élőlény Földön. Komoly válaszút elé érkezik: vagy elhagyja ő is a bolygót, s csatlakozik az emberiség többi részéhez, vagy marad a Földön - kitaszítottként egy olyan hazában, melyet egyáltalán nem ismer.

(erare)

Premier: 2019.01.18. | Netflix (2019.01.19.)

KULCSSZAVAK

2023.12.02 puszpang

Pfff...

Az atmoszféra miatt eggyel több csillag, de a sztori, a szereplők, a rendezés az fájdalmas. Lerágott csont, sőt az is megemésztve N+1-szer. Megtoldva Netflix befejezéssel... baromira kellett... (?)

2021.01.11 stevepisti

Színészi alakítás teljesen rendben volt, a történet nincs agyonbonyolítva, jól átérezhető a drámai része. Nagy látványra nem kell számítani, bár amit megakartak mutatni, az jól megvan csinálva. A közepes szintet simán megüti ebben a kategóriában.

2019.02.04 pj19

Nekem pedig kifejezetten tetszett a film.Jól elmesélt történet,jó színészi alakításokkal.Érdemes megnézni!

2019.01.18 Alphik

Nálam sajnos meg is van az éve első csalódása, egyszerűen rém lebutított a történet, így nem is igazán tudtam élvezni, és bármennyire is jók volt az alakítások, nem igazán tartottam meg nálam az egész koncepciót.

2019.01.19 SunnyM

Nem szeretnék köntörfalazni, szerintem ez a film egyszerűen időpocsékolás, szinte minden tekintetben alulmúlta az elképzeléseimet. Így azt gondolom, hogy simán kihagyható.

Superman és Lois
WandaVízió