Közöttünk az űr

(The Space Between Us)
Közöttünk az űr

Deku  2017. 08. 31.

Nem az én zsánerem ez a film, sokkal jobbra is képes lett volna elérhette volna hogy szeressem de nem jött össze. Pedig elég szórakoztató is lehetett volna ez a film.

Lonka  2017. 07. 30.

Nagyon tetszik a film alapötlete. A szereplők is mindent kihoztak a szerepből, szerencsére nem egy tucat romantikus tinifilmet láthattunk Kicsit furcsa, hogy hazai mozik nem mutatták be.

zaphirisz  2017. 08. 22.

Tetszett az alapötlet, és a kivitelezés is nagyrészt. Csak a párbeszédeket éreztem kicsit gyengének néhol. Meg az egyik szerelmi jelenet tűnt kínosnak kissé. Egy pillanatra azt hittem, hogy szegény lány ki fogja törni a nyakát, annyira természetellenes volt az a póz. Mindazonáltal, aki szereti a sci-fit, annak valószínűleg tetszeni fog.

kispista5  2017. 06. 01.

Sci-fi, ami fantaszikusan romantikus. Lenyűgözően. Sokkal többet adott, mint vártam, köszönöm.

FunBoi  2016. 12. 19.

Egy ismerősöm szerint elképesztően szép a látványvilága, és nagyon jó a forgatókönyve. Nem egy fantáziaszegény alkotás annyi biztos. És ahogy elnézem a történetét, ez igaz kell legyen...

Carla Gugino
Gary Oldman