Közöttünk az űr

The Space Between Us

2022.01.06 Málinger Zsolt

Szerintem nagyon jó az alapötlet, de a tudós apuci szerepe elég béna volt. Azért maradandó élmény.

2018.01.13 Artemisia

Komoly, drámai sci-fiből hamar átment nyálas tinifilmbe. Az alapötlet jó, de a kivitelezés szánalmasan középszerű; a számára idegen civilizációba belecsöppent hős történetét már ezerszer láttuk, ez a film sem mutatott semmi újat, nagyon elcsépelt az egész.

2017.12.22 indingo

Picit többet vártam tőle, mert alapvetően izgalmasnak hangzik a film. Eleve a NASA szerintem milliónyi tesztet lefolytat mielőtt valakit a Marsra küldene. A gyerek földi szökése is kicsit béna volt, mindenhova eltalált.

2017.08.31 Deku

Nem az én zsánerem ez a film, sokkal jobbra is képes lett volna elérhette volna hogy szeressem de nem jött össze. Pedig elég szórakoztató is lehetett volna ez a film.

2019.03.05 HercegPeter

A romantika már nincs a Földhöz szegezve. Annyiban mindenképpen sikerült újat mutatnia a filmnek, hogy ügyesen kevert össze két egymástól meglehetősen távol álló műfajt, a sci-fit és a romantikát. Az eleje nekem kifejezetten tetszett. Ahol még nem az... Több

2020.08.27 Szilonka

Nem az a vérbeli sci-fi, de érdekes volt látni a műfaji elemeket egy romantikus filmben. A története szerintem kellően izgalmasra és látványosra sikeredett.

2018.02.26 GedyPapa

A sztori jónak tűnt, és ki lehetett volna hozni belőle egy érdekes filmet. Ehelyett egy langyos, unalmas és még mellé hosszú történetet sikerült alkotniuk..Még Gary Oldman se tudta kikaparni a fiatalok gyengesége miatt lesüllyedt filmet..

2018.02.25 Diesel

Sokáig fontolgattam hogy megnézzem-e a filmet. A romantikus filmekért annyira nem rajongok. Számomra pozitív csalódás volt ez az alkotás. Látványos és szerethetőek a karakterek. A Mars kolonizálása mindig is érdekelt. Teljesen korrekt valósághűek a d... Több

2018.03.30 Bazzzsi

Örültem volna ha nem gyereke szerelmi szála áll a középpontban. Amúgy az alapsztori érdekes is lehetett volna. Egy Marson és egy földön élő szerelme, sehol egy UFO.

2019.12.29 TomÁcs

Britt Robertson és Asa Butterfield nálam nagyon nem illettek össze, de maga a story érdekes és látványos volt. Bármikor újra nézném.

2018.11.09 VvV

Izgalmas alapötlet és közepesen jó megvalósítás.

2017.07.30 Lonka

Nagyon tetszik a film alapötlete. A szereplők is mindent kihoztak a szerepből, szerencsére nem egy tucat romantikus tinifilmet láthattunk Kicsit furcsa, hogy hazai mozik nem mutatták be.

2017.12.30 Greeta

Kezdetben furcsállottam, hogy nem mutatták be a hazai mozik. Miután megnéztem rájöttem. Sajnos a történet eléggé lapos lett. Az alapötlet a Marson született fiúval, de semmi plusz mellékzöngét nem tudtak hozzá tenni.

2019.03.15 Timcsi

Nekem tetszett ez a bolygók közötti romantikus tinifilm. A látványa izgalmas volt és a zenék is tetszettek.