Buliszerviz

National Lampoon’s Van Wilder

2023.11.22 Gamehun638

2000-es évekbeli tipik tini-bulizós film. Mindenképp érdemes egy kört menni vele.

2019.01.26 Norbert93

Hatalmas vígjáték, minden perce vicces, a takony Ryan Reynolds pedig plusz ráadás. Nem kell keresni a mélységeket, a drámai fordulatokat, hiszen ez egy egyetemi bulizós vígjáték és ezt tökéletesen hozza.

2017.07.18 Orosz István

Nekem az egyik kedvenc vígjátékom, mindig nagy örömmel nézem meg. Benne van a két ezres évek stílusa, és ez ami nagyon tetszik. Poénok is számomra nagyon ütősek.

2019.07.23 Ms. Akárki

Imádom bár magam sem tudom megmondani miért. Lehet Ryan Reynolds elmebetegül jó humora miatt, mert nem a történet mélységei miatt az biztosXD A zenéje bejött és egész jó a szereplőgárda is. Tipikus sulis, bulis, tanulságlevonós, romantikus vígjáték.

2023.08.30 Di Canio

Egyetemista vígjáték a legjobb fajtából. Végig pörög, jó poénokkal van tele, a zenék is jók benne. Aki szereti ezt a stílust, annak tetszeni fog.

2019.03.31 Csillagpor

Imádtam. Zseniális és tökéletes a maga nemében. Tipikus amerikai sulis, bandázós, szerelmi szálas vígjáték. És ez pont a zsánerem sokszor:D Pláne, ha egy olyan állat – a szó jó értelmében – játszik benne, mint Ryan Reynolds. Már ekkor is tudott valamit az ipse...:D Mindenképpen nézős, legalább egyszer.

2018.03.21 Rendszergizda

Ez egy igazi 2000 évek eleji vígjáték nekem stílusában emlékeztet Amerikai pitéjére. Csak két film között az különbség, hogy ennek folytatása elég gyenge lett.

2016.06.27 Pock

Átlagos amerikai vígjáték, se több,. se kevesebb. Átlagos sztori, kiszámítható események, néhány jó poén. Egyszeri nézésre kellemes, szórakoztató, de semmi több! Közepes.

2016.09.02 Nnoorraa

Átlagos, sablonos vígjáték sablonos szereplőkkel. Egyszeri nézésre szórakoztató lehet. Laza, könnyed témájú film, nem egy összetett darab. Egyszeri nézésre jó, de semmi maradandó, semmi extra.

2015.10.23 Mano35

Sok hasonló témáról szóló filmet láttam már, de a sablonos sztori Ellenére szórakoztatott és lekötött a film. Jó humorat pörgős es cselekményes. Hangulatos vígjáték.

2016.03.09 Vibozsofi

Imádom Ryan Reynolds-ot, de ez a film most valahogy nem jött össze neki. Erőltetettek a poénok és a jelenetek, nem kapcsol ki igazán, mert a sok klisére és sablonos jelenetekre koncentrál a figyelem. Nincs benne egyediség. Egyszer azért meg lehet nézni...

2015.03.24 Ancsi

Egy két poén kicsit gusztustalan, de a többin sokat nevettem, nagyon tetszett. Tipikus amerikai vígjáték, aki bírja az ilyen annak ez is tetszeni fog.

2016.06.28 Pumpu

Szerintem ez az egyik legrosszabb ebből a tinivígjáték (vagy egyetemista vígjáték? nem is tudom) kategóriából. A poénok kilencven százaléka gusztustalan kaki-pisi vicc, ami szerintem már 2002-ben sem volt igazán nyerő. Aztán meg ezek a színészek egyá... Több

2015.03.22 Bence04

Nagyon nagy pozitívum számomra ez a film. Mikor elkezdtem nézni,féltem,hogy rossz lesz,de nem. Nekem teljesen bejött. Tara Reid-et már ismertem az Amerikai Pitéből és szerintem nagyon jó a filmben még Kal Penn is. Szórakoztató volt.