Bupkis

A sorozat Pete Davidson életét követi nyomon, ötvözve a földhözragadt történetmesélést néhány abszurd elemmel abból a világképből, amelyről Davidson jól ismert.

(Hupka Adrián)

Premier: 2023.05.04. | SkyShowtime (2023.08.04.)

1. évad (2023) - 8 epizód

KULCSSZAVAK

2023.09.03 Attila Herke Nézhetetlen

Nagyon nem

Én úgy gondolom, hogy ez a két másik véleményformáló... előttem szóló valószínűleg 20 éves korosztályból lehet... én Pesci miatt belenéztem, csak azért néztem meg két részt, hogy teljes körű véleményt tudjak alkotni róla. Rettenetesen rossz, borzasztóan gagyi poénok, de borzasztóan gagyi... kínosan rossz... És ellentétben az előttem szólóval... leírta, hogy nem a poénok miatt, hanem a „mondanivaló” miatt. ...hát az égegyadta világon semmi mondanivalója nincsen...

2023.06.26 zeus1000

Annak ellenére, hogy nem sokmindent láttam tőle, ez a sorozat kellemes meglepetés volt. Nem is annyira a poénok jöttek be, a sztorit találtam a legérdekesebbnek, amit egyáltalán nem vártam. Tudom ajánlani.

2023.08.04 Batman

Egy dolgot le kell szögezni - aki szereti Pete Davidsont és munkkásságát, annak bejön. Aki sosem bírta az arcát, az gyűlölni fogja... szóval ezekkel az elvárásokkal kell hozzáálni. Én az előbbi csoportba tartozom, szóval nekem tetszett.

Pete valódi asszisztense, Alex az alapja Evan karakterének, és a 6. epizódban meg is jelenik Pete pincéjében.Szerző: Hupka Adrián

Pete valódi barátai közül többek között John Mulaney, Machine Gun Kelly, Crillz, Derek és Dave játszották magukat.Szerző: Hupka Adrián