Álomnagyi

C'est quoi cette mamie?

2020.11.06 Annuska

Szeretem a francia filmeket, mert van bennük valami légies könnyedség. Ez a történet sem volt túlbonyolítva, de szerettem, mert a nagyim jutott eszembe róla.

2019.10.26 indingo

Kicsit izgalmasabb történetre számítottam. Az előzetesből minden kiderült, más alig történt benne. A nagyi stílusa is egy idő után már unalmas volt, nem vicces.

2020.02.05 Szilonka

lehetett volna sokkal nagyobb karakter a nagyi. A sok gyerek is inkább zavaró volt, több felesleges szereplő.

2019.10.26 TomÁcs

Eléggé átlagos francia filmecske, vígjátéknak nem mondanám, én nem tudtam rajta nevetni. Álomnagyi szinkronja elég idegesítő.

2019.10.26 VvV

Az elmúlt években ennél ezerszer jobb francia filmet születtek. Elég egyszerű a története, a vége pedig kiszámítható.

2020.02.28 Lonka

Elég gyenge kis film volt, elcsépelt a története a szülőkkel akik letojják a kölyköket. A párbeszédek sem valami ütősek.

2020.01.05 petraszab

Mitől is volt álomnagyi az álomnagyi? A történetből ez nem gazán derült ki és a története is elcsépelt témákról szólt.

2020.09.09 HanGa

Az volt a legnagyobb baja a filmmel, hogy minden pont lehetett előre tudni. Érezni, hogy mire volt egy-egy jelenet kiélesítve.

2019.10.20 imreacs82

Nagyon jó film, főképpen azért tetszett, mert nem az elcsépelt, régi poénok jönnek elő, hanem tud újat mutatni és nagyon jófejek a karakterek, minden jelenete jópofa.

2019.10.13 Bulki

Nem mondom, hogy nem érte meg a jegy árát, de kicsit másra számítottam. Túlságosan erőltetettnek éreztem a nagyi bunkózását, volt pár primitív beszólása, ami szerintem túl megy azon, hogy mindent a szórakoztatásért. Ha kevésbé szigorúan nézem, akkor egy egyszer nézhető agyzsibbasztó film egy-két ütősebb poénnal.

2019.10.17 MiAzAki

Ez a film nálam úgy, ahogy van egyszerűen nem jött be. Igencsak alpári a humora, amely szerintem inkább kínos semmint szórakoztató. Így szerintem a középszerűségen sem igazán tud átlépni az Álomnagyi.

2019.10.21 nobody.zero

Egészen jópofa, bár nem hiszem, hogy még egyszer valaha még megfogom nézni. Az Álomnagyi nem is igazán ígér többet, mint amit teljesíteni tud. Egy nem túl tartalmas, de annál relaxálóbb szórakoztatást.

2019.10.16 Nik

Ez a film nagyon jó, rég nevettem ennyit vígjátékon. Sokkal jobban bejött, mint a 2016-ban készült első rész, Chantal Ladesou remekül alakítja a dilis nagyit. Másfél órányi felhőtlen szórakozást biztosít.