Chappie

Chappie

2015.03.07 Anrael

Erre a filmre használtam fel az ingyen jegyemet. :) Ezúttal is köszönöm mafab. ;) Nekem nagyon tetszett. Mindenki egy újabb D9 színvonalú filmet vár Blomkamptól, igaz, ez most sem jött össze neki, de egy akciódús, látványos és kicsit kiszámítható fil... Több

2015.06.24 jos78

Filóztam rajta, hogy megnézzem-e, érdemes-e időt tölteni vele. Végül is megnéztem és nem bántam meg. A film első fele kicsit lassúnak tűnhet de a második fele már pörgősebb, izgalmasabb is és elgondolkoztató. Aki szintén azon gondolkozik, hogy nézze/ne nézze? Annak azt tudom ajánlani, hogy nézze.

2015.03.09 nemethgergo31

Látványos, izgalmas, és egyedi! Akik szeretik a robotokat azok ne hagyják ki. Igaz, hogy még csak az év eleje van, de erős film lesz ez a scifik mezőnyében.

2015.03.14 LionScot

Érdekes film, bár nem nyerte el a tetszésem! A sztori érdekesen indult, de valahogy a végére semmitmondó, közhelyes film lett, kiemelkedő színészi alakítások nélkül. Sajnos nem tetszhet minden film, minden embernek!

2015.03.11 tothistvan2

Többet vártam a filmtúl , unalmas , kiszámítható és sablonos! A szinkron nagyon rosszul sikerült. Látvány tekintetében viszont nem panaszkodhat a film, de ez nem elegendő hogy klasszikus váljon belőle. 3/5

2015.03.14 gaalerzsebet

Vegyes érzéseim vannak a filmről , tetszett is meg nem is. A szinkron szót sem érdemel annyira rossz lett, a látvány viszont kárpótol mindenért. A robotok nagyon jól el lettek készítve. A sztori nem lapos , tartalmaz fordulatokat. Chappie karaktere lett a legjobban kidolgozva érdemes a karakter fejlődésre koncentrálni. 4/5

2015.03.13 tothtibor5

Barátnőmmel néztük meg, nem voltak elvárásaink a filmmel kapcsolatban. Jól szórakoztunk a filmen, nem volt lapos és sablonos. Tele van fordulatokkal és korrekt akció jelenetekkel. A szinkron nagyon rossz! Csak eredeti hangokkal ajánlom a filmet. Így csak 3/5

2015.03.12 totheva4

Korrekt iparos munka lett a film, sajnos nem fog a klasszikusokhoz bekerülni. A szinkron nagyon rossz, egy idő után már bántotta a fülemet. A robot elég gyerekesre sikerült. Ha kicsit több komolyságot és drámát visznek a filmbe akkor egy egészen jó sci fi sülhetett volna ki belőle. Egyszer megnézhető. Így csak 3/5.

2015.07.05 kispista5

a robotok nem születnek

2015.03.17 kotipeter

Aranyos film volt és mondanivaló is, a mesterséges intelligencia aktuális téma korunkban már nagyon. Jól szórakoztam rajta, szerintem még így is kiemelkedő a sci-fi felhozatalban, hogy a szereplők elég gyengék voltak.

2015.03.17 modora

Elég izgalmas, humoros krimi, régen láttam ilyen jó robotos filmet. Nagyon látványosan készítették el.

2015.03.10 Cohle656

Hát, nekem vhogy nem jött be annyira ez a film. Megnéztem a D9-et is, attól jóval elmarad, pedig az se a legjobb film, amit láttam. Ebben nagyon nagyon idegesítő volt a rapperek játéka, főleg a férfié. Miért nem tudtak normális színészt választani? A... Több

2015.03.28 Candy

Egy kissé csalódásos volt. A trailer alapján egy komoly, véres és elgondolkodtató sci-fit vártam, mondjuk olyasmit, mint Spielberg AI-je, ehelyett egy könnyű kis popcornmozi. De ettől függetlenül látványos volt.

2015.08.05 iceman36

Bennem is hasonló vélemény fogalmazódott meg,mint itt oly sok emberben. A film közben folyamatosan ingadozott a véleményem. Végül viszont arra jutottam,hogy ez egy közepes film,melyet a végkimenetel csak még jobban lehúz.