Chappie

Chappie

2018.11.09 VvV

Ha nem vesszük komolyan a filmet egynek elmegy, de túl sok filmértéke nincs.

2022.01.16 drg0602

Nem volt rossz, nekem tetszett. Érdekes témájú film. Látványos, az elején egy kicsit lassú. A vége a filmnek viszont nagyon pörgősre sikeredett. Jó film. Mindenképpen érdemes megnézni! 8/10

2015.10.22 hsanya182

Akciófilmenk álcázott bugyuta DRÁMAI történet, valóságtalan párbszédekkel és éretlen szereplőkkel, elég alacsony a film eszmei szintje ellentétben a költségvetésével. Szóval én fiataloknak ajánlanám. Akciófilmnek gyenge, 15 évesek lehet rámondanák ho... Több

2016.01.25 MMcFly2015

A film megnézése után egy óra hosszával se tudom még megemészteni. Tetszett, de nem tudom elhelyezni fejben. :) Gyerekfilmnek indul (?), még aranyos is volt, de aztán egyre több ,,felkavaró" dolgot mutat be, a végére meg már véres és nagyon drámai. L... Több

2019.08.18 Lonka

Olyan butácska a film, mint Chappie maga. Ha vígjátéknak szánták oké, tudtam rajta nevetni.

2017.12.10 Greeta

Eléggé gyerekmesévé váltott át. A kis gyerekrobot képzel magának apucit meg anyucit, játszadoznak....... de az akciófilm rész elképesztően gyenge volt és közhelyes.

2019.01.20 Timcsi

20 perc után már kínos volt. Ez a nyuszifüles robot..... a történetéről meg ne is beszéljünk.

2019.05.03 petraszab

Eddig a legrosszabb amit Dev Pateltől láttam. A története nem valami lényegretörő, olyan mint egy mesefilm, a karakterek meg elég unalmasak.

2016.08.09 VFTS

Az alapötlet jó, a megvalósítás már sajnos kevésbé. Ebből többet is ki lehetett volna hozni.

2015.06.13 Curacao86

Jó bevezetés, oda nem illő és rettenetesen idegesítő folytatás, ami hozzá méltó, abszolút elrontott befejezéssel párosul. A logikátlanságokat még a "filmekben /manapság minden lehetséges" elvvel sem lehet magyarázni. A gengszter vonal helyett valami ... Több

2016.02.09 Nathan03

Neil Blomkampnak jó érzéke van a sci-fi műfajhoz ahogy ez a film is számomra jól sikerült. De valami még is hiányzott belőle. Hugh Jackman karaktere pedig számomra csalódás volt minden téren. De a negatívumok ellenére egy teljesen jó sci-fi filmmel van dolgunk.

2016.04.22 Loborg

Eléggé hasonló volt, mint a rendező ezelőtti filmje, a District 9 , ez valamivel gyengébb lett , de még mindig egyedi . Ezt főként már inkább a színészek miatt néztem meg (főként Hugh Jackman miatt).

2017.04.03 Olivér Rózsa

Egyszer nézős lágyabb kis akciófilm. Nem kell sokat várni tőle és akkor egész szorakoztató lesz. A robotok szépen ki lettek vitelezve.

2020.11.07 H.a.n.n.a

Nem igazán tudtam komolyan venni a filmet. Hosszú is volt, és igazából sosem indult be a története.