Chappie

Chappie

2015.03.09 ecsekieva2

Unalmas vonatott film. A vége kiszámítható! D9 után sokkal jobb filmre számítottam! Egyszer meglehet nézni.

2015.05.30 eastady

Nagyon gyenge próbálkozásnak éreztem a filmet. Maga a Chappie rész nagyon tetszett, nagyon izgalmas volt. Viszont azt érzem, hogy teljesen felesleg volt ebbe a filmbe "akció szálat" betenni. Nélküle, csak Chappie fejlődésével egy sokkal karakteresebb filmet tudtak volna kreálni.

2015.11.27 Penge

Hát nem tudom, én valahogy kicsivel többet vártam... Mondjuk az előzetesekből le lehetett szűrni milyen lesz, de Blomkapm zsenije sokkal jobban megmutatkozott a District9-ban. Egyszer gond nélkül meg lehet nézni, de csodát senki ne várjon tőle.

2017.06.06 Thomas Ferald

A második kedvencem Blomkamptől! Lényegében egy megható történet egy mesterséges intelligenciáról, aki kikerült a való világba, ő maga pedig még csak egy gyerek. Egy titánium baba :D A film zenéi fantasztikusak, és külön öröm, hogy a kedvenc együttes... Több

2018.10.09 Ákos83

Nekem tetszett,merném ajánlani mindenkinek, persze egy a 10-20-on éves korosztálynak lett gyártva, de lényegében, mondanivalóban és történetben ott volt!

Ezt a filmet is az Elysium-korszakban imádtam, mára klasszikussá vált nálam. Ezt is nyolcszor láttam (párhuzamosan néztem mindig az Elysiummal :D ) és minden értelemben jó film. Ebből a filmből ismertem meg a Die Antwoordöt, kik meghatározó szereplői lettek a zenei életemnek.

2015.03.09 CsabY

Harmadszorra lőtték el ugyanazokat a kliséket. Kicsit összevissza van a story. A rosszfiú karakterek nincsenek megfelelően kidolgozva (Nanja meg az asszonya). Ennek ellenére vannak bent remek jelenetek, felkavaró dolgok, érdekes témák. Csak épp harmadszorra ez már nem üt közel sem akkorát! 10/7

2015.05.19 Pandikmny

Ahogy a D9-ban, ismét görbe tükröt tart elénk a rendező. Sztereotípiák, kétségek, kik vagyunk mi?, hová tartunk? örökké élhetünk vagy sem? és addig hogyan éljünk? Sokszor vicces, aranyos, rendkívülien emberi karakter lett Chappie. Egy mese, súlyos kérdésekkel.

2015.03.08 olah8a

Jól sikerült film, a mesterséges intelligencia megvalósítását egy gépen, mindig is különleges ötletnek tartottam egy film sztorijánál. Látványos, izgalmas, és egyedi!

2016.09.03 Blu-Ray

Röviden és tömören: Imádom ezt a filmet, zseniális. Minden értelemben. Ráadásul korszak alkotó is az életemben, mivel a Die Antwoordöt e film miatt ismertem meg (2015. 09. 02-án napra pontosan) és azóta is csak őket hallgatom, senki mást :D Imádom Yolandit és Ninját.

2015.03.19 Tommyboy92

Az év csalódása. Neil Blomkamp 2 szuper filmje után valami igazán izgalmasat, merészet és kiválót vártam. Ehelyett megkaptam a rövidzárlat felnőtt, de gyerekes változatát. A főszereplők irritálóak, és borzalmasak, az ő betett zenéik valami undorítóan... Több