Berto49   2018. 02. 25.

Cormac McCarthy könyveinek általam látott filmes adaptációi (Az út, Nem vénnek való vidék, Vad lovak) ismerete alapján nem rózsaszínű tinifilmre számítottam (az ilyen típusú filmeknek nem én vagyok a célközönsége!), de túllépett a toleranciám határán. Száz százalék, hogy nem fogom elolvasni, mert egy igazi beteg film a beteg világról, csak gyomor kell hozzá, nekem meg nem volt. Nem is részletezem, hogy mitől borult ki a bili, de szoros köze van az éjjeli edény funkciójához. Ráadásul a nekrofilía és a gyilkosságok még nem is kerültek a képernyőre, mert idejében abbahagytam a film „élvezetét”. James Franco viszont eszméletlen (a szó szoros értelmében is) nagyot alakított.

Jim Parrack
Tim Blake Nelson