Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Childhood's End (2015)

Childhood's End

Childhood's End

sajvi   2016. 09. 24.

Ez megint annak a tipikus esete, hogy a sorozat alapjául szolgáló könyv mérföldekkel jobb, mint a tévés változtat. Izgalmas kérdéseket boncolgat, meg van mögötte koncepció, de a monitoron (tévén) nem működik sajnos.

Lowcash   2016. 04. 02.

Ez egy olyan sztori, amiből inkább egy egész estés filmet kellett volna forgatni, nem sorozatot. Ritkán mondok ilyet, mert a sorik meg egy ideje közelebb állnak a szívemhez, de számomra ez így harmatgyenge, ismerve az eredetit. Scifi rajongóknak nagy nagy fenntartásokkal esetleg jó lehet, de én köszönöm, kiszálltam.

Alphik   2016. 01. 15.

Nagyon pofás kis minisorozat scifi köntösben. Az első résztől konkrétan leesett az állam. Remélem így fog folytatódni, mert akkor velem hosszú évekre számolhatnak. :)

Charlotte Nicdao
Colm Meaney
Osy Ikhile
Osy Ikhile
Charlotte Nicdao
Yael Stone
Charles Dance

A sorozat Arthur C. Clarke azonos című regénye alapján készült.

(XETH)

Ha egy szórakoztató, ám elgondolkodtató sorozatra vágyik az ember, akkor mindenképpen érdemes egy esélyt adni neki, mert megéri. 85/100

Véleményem szerint az utóbbi idők egyik legjobb sci-fijéről beszélhetünk, amelyet érdemes megtekinteni nem csak a sci-fi szerelmeseinek, hanem mindenkinek, aki igényes, de mégis szórakoztató sorozatra vágyik.
Értékelés: 9/10 több»