Childhood's End

Miután a békés idegenek megszállják a Földet, az emberiség utópisztikus világban találja magát. De vajon milyen árat kell fizetniük ezért?

(hp)

Charlotte Nicdao
Yael Stone
Charles Dance

2016.09.24 sajvi

Ez megint annak a tipikus esete, hogy a sorozat alapjául szolgáló könyv mérföldekkel jobb, mint a tévés változtat. Izgalmas kérdéseket boncolgat, meg van mögötte koncepció, de a monitoron (tévén) nem működik sajnos.

2016.01.15 Alphik

Nagyon pofás kis minisorozat scifi köntösben. Az első résztől konkrétan leesett az állam. Remélem így fog folytatódni, mert akkor velem hosszú évekre számolhatnak. :)

2016.04.02 Lowcash

Ez egy olyan sztori, amiből inkább egy egész estés filmet kellett volna forgatni, nem sorozatot. Ritkán mondok ilyet, mert a sorik meg egy ideje közelebb állnak a szívemhez, de számomra ez így harmatgyenge, ismerve az eredetit. Scifi rajongóknak nagy nagy fenntartásokkal esetleg jó lehet, de én köszönöm, kiszálltam.

A sorozat Arthur C. Clarke azonos című regénye alapján készült.Szerző: XETH

(2018. 03. 03.)
Véleményem szerint az utóbbi idők egyik legjobb sci-fijéről beszélhetünk, amelyet érdemes megtekinteni nem csak a sci-fi szerelmeseinek, hanem mindenkinek, aki igényes, de mégis szórakoztató sorozatra vágyik.
Értékelés: 9/10 Több

Értékelés: 8.5/10
(2016. 03. 01.)
A Gyermekkor Vége
Ha egy szórakoztató, ám elgondolkodtató sorozatra vágyik az ember, akkor mindenképpen érdemes egy esélyt adni neki, mert megéri. 85/100