Clickbait

Clickbait

2024.04.16 trixxy

Izgalmas, pörgős sorozat, néhol nyomasztó hangulattal. A végén a fordulatra nem számítasz, ütős lett!

2021.11.18 szaka123

Nem lett igazán kiemelkedő és meghatározó miniszéria. A sztori még rendben is lett volna, eltekintve egy-két túlzástól, reakciótól és sarkosítástól. A színészek viszont nem győztek meg, néhol amatőr benyomásom volt, és a szájukba adott mondatok sem c... Több

2021.11.29 Emmersson

A címválasztás legalább jó

Roppant gyenge színészi játékok! A forgatókönyv írója egy másik valóságban él, olyan eltúlzottak sokszor a karakterek reakciói, mintha színpadra írta volna a sztorit. Sok szituáció nem életszerű, már-már pofátlanul nézi ̶n̶a̶i̶v̶n̶a̶k̶ hülyének a nézőt. Szöszi hugica a leggyengébb, mint egy német másodosztályú TV-sorozat mellékszereplője. Ellenpólusa a feleség, Sophia... aki a bánatos kutyafejen kívül néha sírást produkál. A többiek szót sem érdemelnek, bár egy-két mellékszereplő egész jó, lejátsszák a főszereplőket. Sok az üresjárat, felesleges köröket futnak. 6 epizódban el lehetett volna mesélni a történetet, ami egyébként egész jó alapra építkezik, csak nem sikerül pár szintnél tovább szépen rakni a téglákat. Természetesen az utolsó csavarok mentik a gyengéről közepesre a sorozatot, de a "hűha érzés" még itt sem üt be.

2021.10.24 Spidey

Csalásból csillagos 5-ös

Teljesen megdöbbentő volt számomra a végkifejlet. Én teljesen azt hittem végig, hogy valamilyen formán a pasi tényleg bűnös. De hogy teljesen patyolat, és csak lopták a képeit... Megdöbbentem teljesen. Szerencsétlenek végjátéka a jóformán kivégzése... Az egyik legjobb Netflix sorozat, amit eddig láttam. Erősen ajánlott kategória.

2021.10.23 Gábor390920

Jó férj? Rossz férj?

Az első részben megismerjük a középpontban lévő családot egy születésnap keretén belül, ahol a boldog családkép mellett a konfliktusok is megjelennek. Másnap pedig eltűnik a férj, és egy szörnyű videó kíséretében tudatják a világgal, hogy nagyon rossz dolgokat tett, és meg fogják ölni. A részek mindig egy konkrét személyt követnek, akik valamilyen kapcsolatban állnak a férfival vagy a nyomozással. A sorozat előrehaladtával nagyon izgalmasan árnyalódik a férj és cselekedetei, újabb és újabb személyek bukkannak fel, akik segítségre lehetnek a nyomozásban. A legutolsó részig matekozhat a néző, hogy ki lehet az, akinek a legtöbb indítéka volt a férj megölésére, majd egy olyan nagy csavart raknak a készítők az utolsó előtti rész végébe, melyre úgy gondolom, hogy kevesen jöttek rá. Izgalmas, fordulatos, és végig fenn tudja tartani a nézők figyelmét.

2021.10.03 stevepisti

Jó kis sorozat, végig fenn tudja tartani a figyelmet, sok lehetséges kimenettel, több szereplő szemszögéből láthatjuk a történetet. Csak ajánlani tudom, engem végig lekötött.

2021.09.04 Sebes Gábor

10/10

Elsőrangú, szellemes, remek színészi játékok, fordulatos történet, továbbá ami sorozatnál ritka, van eleje, közepe vége, nincs felesleges üresjárat. Soha rosszabb thrillert ne lássak (de fogok)! Egy kanyi akció nincs benne, mégis rohanva, két lépésben néztem végig a nyolc részt. Egyértelműen ajánlom.

2021.10.17 Fikatours_blogger

Tarts ki, jó lesz az!

Lassan indul be a történet, a második rész után ki akartam szállni. Jó, hogy nem tettem. Egy Agatha Christie stílusú krimit kaptam jó nagy csavarokkal, meglepő végkifejlettel.

2021.10.30 Lonka

Sokszor megvezették a nézőt, de ez koncepció volt. Érdekes volt a történet, bár kicsit lassan indult be.

2021.12.21 Greeta

Az elején nem tudtam hova tenni a történetet, de aztán - úgy a 3. résztől - már sínen volt minden.

2023.03.14 Klauka89

Néha az is gyanús, aki nem az

Nagyon pörgős és fordulatos minisorozat, egy nap alatt ledaráltam. Egyáltalán nem untatott, számomra a szereplők szerethetőek voltak. Az volt a legjobb benne, hogy minden rész végén mást gondoltam és másra gyanakodtam. A végkifejlet éppen elég választ adott, és kellően megdöbbentett, ugyanis a tettesből maximum azt néztem volna ki, hogy a Gmail fiókját tudja kezelni. Ugyanakkor azt is gondolom, hogy a főszereplőnek, Nick Brewernek is vaj volt a füle mögött, ugyanis az az applikáció már rég a telefonján volt, amikor rossz kezekbe kerültek az adatok. De mindenki gondoljon, amit akar. :)

2021.09.12 Robinson76

Erős kezdés után jött a visszaesés

A széria nagyon erős alapszituációval kezd, és szépen halad, de a végére mégsem lett az igazi, pedig volt benne bőven muníció. Amíg jobban megismerkedünk a főbb karakterekkel és az áldozattá váló férfival való kapcsolatukkal, addig haladunk előre a cselekményben és a nyomozásban is, és így válunk egyre inkább beavatottá. Több szemszögből láthatjuk az eseményeket és azok hatását, egy-egy szereplővel szoros köteléket alkothatunk nézőként is. Ahogy közeledünk a befejezéshez, sajnos úgy esik a színvonal, és pont a legizgalmasabbnak szánt utolsó rész második fele mintha elvesztette volna minden súlyát. A vége kissé erőltetett, már-már hihetetlen és szinte megmagyarázhatatlan lezárással, amiért igazán kár, mert ebben a sorozatban bizony több volt.

2022.01.07 indingo

Elképesztő, hogy milyen veszélyeket tud rejteni az internet, a technikai kütyük, és hogy bizony jól meg kell gondolni, kit engedünk közel magunkhoz, mert nem minden és mindenki az, aminek mutatja magát.

2021.10.30 HanGa

Izgalmas és kiszámíthatatlan sorozat. Jól építkezett a történet, és az utolsó részig nem derül ki, hogy mi is áll a tett mögött.