Kokainmedve

Cocaine Bear

2023.03.15 stevepisti

Amikor legelőször hallottam erről a filmről, eldöntöttem, hogy meg akarom nézni. Nem is bántam meg, egy bekokózott medve és néhány turista, ez csak jó lehet. Helyenként vicces, bizarr, véres, én jól szórakoztam rajta, nem szabad komolyan venni. Csak ajánlani tudom.

Igaz történet alapján…

Így kell egy igaz történetből kreatívan kihozni valami mást. Ez a film vicces, élvezhető, és kellően brutális ahhoz, hogy megérje megnézni. Az, hogy amúgy szegény medve régen belehalt volna a kokóba a valóságban, ne vegye el a fantázia értékét! Ez a film király lett.

2023.06.12 Fikatours_blogger

Hol van már Maci Laci, aki a szendvicsekre pályázott?

Eltelt vagy negyedóra, míg leesett a tantusz, hogy ez egy horror-vígjáték. Bár nevetni ritkán tudtam rajta, paródiának jó.

2023.09.10 Török389133

Van benne néhány poén, de annyira azért nem vicces, és elég unalmas.

2023.06.19 Frekvency Ferenc

Remélem, nincs senki olyan az ismeretségi körömben, akinek tetszett ez a film.

2023.03.15 Gyula Gábor Antal

A medve

Az első 10 perc gyenge volt, de aztán szétnevettem magam. A sztori nagyon érdekes volt, voltak brutális részek két nevetés között, de nagyon ütős film volt.

2023.08.08 R9CK3R

A medvéktől mindig is féltem, mint a tűztől XD De azért csak megnéztem ezt a medvés filmet is, lehet, nem kellett volna... Elég gagyi és beteg volt, kicsit sajnálom azt a másfél órát, amit rászántam :-/ Aki teheti, kerülje el!

2023.07.10 Findzs

Nagyon rossz

Rég láttam ilyen semmire való filmet. Se poénok, se izgalom, se jó csajok (van, akinek pasik), de még egy épkézláb sztori sincs benne. 1/10.

2023.02.25 Zsolt

Fuh, hát ez egyszerűen hihetetlenül brutális volt. Nagyon elborult sztori, az biztos. Szerintem engedjétek el magatokat rajta.

2023.07.21 Ddd

Sokkal véresebb, viccesebb filmre számítottam, nekem őszintén szólva csalódás volt a Kokainmedve. A sztori nem volt rossz, de nekem az kevés, hogy meggyőzzön, és hogy ráfogjam, hogy ez egy korrekt film.

2023.07.13 Szarka Eszter

Nem egy átlagos film, az biztos. Leginkább szürreálisnak mondanám. Picit véres, vicces, horrorszerű. Jók voltak a karakterek, bár a színészi játék egy kicsit egyszerű. Sokféle véleményt olvastam a filmről, az enyém az, hogy ez egy vicces, jó film.

2023.04.21 Rics

Imádom, ahogy a medve a kokainra kattan.

2023.08.27 robitpunk

Nem bírtam végignézni

Igazából szeretem végignézni azt a filmet, amibe belekezdek, de ez nekem is sok volt... ???♂️ Semmit nem adott.

2023.02.23 vazul

Ez eléggé komolytalan film volt, és nem azt akarom mondani, hogy ez feltétlenül rossz, de éppenséggel nekem egy kissé agyatlannak bizonyult.