Rendőrautó

Cop Car

2024.01.22 RigbyTheMad

Szalonna Kevin :D

Ami nagyon idegesítő volt, hogy a két kis takonypóc gyerek káromkodott. Ennyi körülbelül az agyszintjük nekik. Meg ilyen hülyeségek jártak az eszükben. Durva, hogy ilyenre vetemedtek ezek a taknyosok. :D Szalonna Kevint meg nem bírjuk, mindig ilyen fejet tud csak vágni. Nem jó színész. De ilyen szerepek jók neki, ahol nem kell semmit csinálnia.

2017.05.06 mamiéstöti2

Kevin Bacon a megszokott különc figuráját alakítja. A történet elég légből kapott, de önmagában szórakoztató film, ami végig leköti az ember figyelmét.

2016.02.15 hsanya182

Érdekes és alacsony költségvetésű film. Egynek elmegy, de ne várjatok túl sokat tőle, szerintem azért egyedi és a fiatalabb korosztály biztos jobban értékelné :)

2017.11.02 indingo

Már a történet is több szálból vérzik eléggé gyermeteg. Kevin Bacon azért tudott még rajta lendíteni egy leveset, de összességében a történet gyenge és középszerű.

2018.12.10 harnas1207

A leírása lapján sem hittem, hogy élvezhető filmet lehet belőle kerekíteni. Nem is lett az. A történet hihetetlen és idegesítő.

2015.09.01 Ragemarci

Tökös coming-of-age thriller.

2016.10.24 jencike1985

Igaz hogy alacsony költségvetésű film de igazán élvezhető. Akciódus jelenetek. A fiatalabbaknak biztos jobban tetszik, de nem zárnám ki az idősebb korosztályt sem. Akciódus pörgős kis akció film. 4 csillag.

2015.10.23 Adell89

Az eleje kicsit nehezen indul majd azért lassacskán történik is valami,de a vége izgalmas. El kell jutni a végéig,nem könnyű feladat és sajnos sokan az elején fel fogják adni.Én végig néztem és azért érdekes film ez.

2016.07.06 online91

Megint egy unalmas film. Egyedül Kevin Bacon színjátéka tartotta a vízfelszínen a filmet, de még az ő remek tehetsége sem menthette meg ezt a süllyedő hajót. Nagy kár, így csak időpocsékolás volt.

2015.02.07 Phalanx

Igazán remek film lett, erős alakításokkal, feszes történettel, és nagyon komoly feszültséggel, hangulattal. Kevin Bacon brillírozik!