Kéjutazás (2001)

Joy Ride

elekm90   2021. 07. 13.

Azonkívül, hogy az alapja már önmagában egy nyúlás, és az eleje úgy indul, mint valami tinikomédia, szerintem egy teljesen vállalható thriller. Igen, nem egy olyan jelenet van, mikor nem értettem, miért így viselkednek a karakterek (pl. a kukoricásba... több»

indingo   2018. 03. 16.

Maga az alaptörténet is nevetséges, illetve amit szül az egész. Valahogy nem tudtam komolyan venni. Már-már tipikus ezeknél a filmeknél a béna befejezés.

Sabnock Sanatory   2020. 12. 21.

Walker talán leggyengébb filmje. Több filmből összegyúrt marhaság, ami sem nem izgalmas, sem nem pörgős, és több sebből is vérzik a sztori. Unalmas és fárasztó, olyan nagyon egyszer nézős.

ArpiHajdu és Réci   2016. 08. 05.

Egy jó alapötlet nem túl izgalmas kivitelezése. Sajnos ezt tudom elmondai a filmről. Az országúti horror kereteit felhasználva a film szeretett volna valami olyasmit megcsinálni, mint 1971-ben a Párbaj című film, én legalábbis nagyon sok párhuzamot v... több»

Deku   2017. 12. 10.

Végre olyasmit is lehet látni ami nem egy közhelyekkel teli már megszokott történet. Teljesen el voltam telve ettől a filmtől, mert nem egy egyszerű és klisés film

HercegPeter   2017. 04. 10.

Kicsit nehezen indul, de aztán egyik pillanatról a másikra feltűnik a feszültség, ami aztán a végéig kitart. Szeretem a kevés szereplős filmeket és ez is ide sorolható. Nagyon fordulatos, bár egy-két jelenet igencsak kiszámítható. Jó lenne egy új változat belőle.

Berto49   2017. 11. 28.

Nagyon megoszlanak az értékelések szegény, tragikus körülmények között, 40 éves korában elhunyt Paul Walken 2001-es filmjéről. Én azok közé tartozom akik csúnya koppintásnak tartják ezt a tipikus road movie-t, mert rengeteget vett át (hogy finomabban... több»

A kamionsofőr ( Rusty ) szerepére jelentkezett Eric Roberts és Eric Stoltz de végül Ted Levine játszotta el.

(gyorfigyuri10)

1999.szept.28.-tól 2000. februárjáig forgatták a filmet.

(gyorfigyuri10)

A forgatókönyv megírásában egyébként az a J.J. Abrams segédkezett, akire azóta olyan megaprodukciók rendezését bízzák, mint a 2009-es Star Trek mozifilm, vagy a Super 8.

(gyorfigyuri10)

Rozsdabarna ( Rusty Nail ) gépe egy Peterbilt 359-es kamion.

(gyorfigyuri10)

A Fuller és Lewis által vezetett autó egy 1971-es Chrysler Newport.

Szívesen ajánlom annak, aki vevő a 90-es évek végét, 2000-es évek elejét jellemző tinihorror-szagú filmekre.
Értékelés: 7/10 több»