Delírium

Delirium

2024.02.06 SzimikeésBéci

Nagyon jól kezdődött, igazság szerint élvezhető volt, de aztán jött a nagy üresjárat, ami miatt nagyon csalódottak vagyunk, hiszen ebben a történetben sokkal több van, mint amennyit kihoztak belőle.

2024.01.07 stevepisti

Nem tudtam semmit erről a filmről, ezért nem is volt semmi elvárásom, így egy közepes értékelést kap. Semmi extrára nem kell számítani, csak unalmas időkre ajánlom!

2023.01.08 BÉLA Nézhetetlen

Nagyon rossz

Borzalmas. Semmi esemény.

2018.07.24 Alphik

Az első negyven perc tök korrekt, remekül vezeti fel a történetet a film úgy, hogy közben mond is valamit, de utána mintha megrekedne a cselekmény és egy helyben lépkedne. Nem visz előre semmi. Ezt nagyon sajnáltam, mert bőven lett volna még benne spiritusz.

2024.01.17 Gyula Gábor Antal

Nem volt nagy durranás

Az eleje jó volt, levezette a családi sztorit. A fiú elmegyógy kezelésen volt, kapott egy nevelőtisztet, házi őrizet, akkor ez a túl sok recsegés-ropogás, riadás nem kellett volna. Megismerkedett egy bolthálózatos lánnyal, kicsit túlnyomták a képzelgést a tesója meg ő, kiderült, mit tettek, a lány nyomozott. Szimpátia megvolt, kiderült, hogy a tesó valóságos, az anyuka se lépett, meg a medence alatt be volt zárva egy ajtón keresztül, a srác megint azt hitte, hallucinál, a fiú testvér valódi, meggyilkolja a felügyelő tisztet, a nőt leüti, a tesó kiszabadul a bilincsből, medence csata, a leszúrt anyjuk a tesót lenyomja full soványan, az apa öngyilkos lett, tudjuk, miért, szóval utána happy end.