NA

Érdekességek: Pusztító (2018)

Tudsz egy érdekességet a filmről? Ne habozz, oszd meg a közösséggel

A Pusztító Nicole Kidman harmadik 2018-ban bemutatott filmje az Aquaman és az Eltörölt fiú után.

"Phil és Matt forgatókönyve a legimpozánsabb, amit valaha olvastam" - árulta el a film producere, Fred Berger (Kaliforniai álom) a Variety-nek adott interjújában.

A szerepre való felkészülés során Sebastian Stan egy FBI-ügynökkel is konzultált, hogy minél hitelesebb alakítást nyújthasson.

A film kimagasló kritikai fogadtatásban részesült. A Pusztító jelenleg 79 százalékon áll a RottenTomatoes kritikaaggregátor portálon.

Nicole Kidmant a filmben nyújtott alakításáért Golden Globe-díjra jelölték a legjobb drámai színésznő kategóriában.

A Pusztító világpremierje 2018. augusztus 31-én volt a Telluride Filmfesztiválon, de nagy sikerrel vetítették a filmet a Torontói Nemzetközi Filmfesztiválon és az AFI Fest-en is.