Az ördög Ohióban

Devil in Ohio

2024.01.16 Klauka89

Nagyon jól kezdődött, izgalmas volt. De az utolsó két rész dögunalom volt számomra. Kellemes volt viszont látni és hallani Emily Deschanelt Bertalan Ágnes szinkronjával. A „kiválasztott” Madeleine Arthur színésznőben volt valami misztikus, valami fur... Több

2022.09.12 Emmersson

Nyomokban sem tartalmaz ördögöt

Adva volt sok jó összetevő egy remek koktélhoz, de ez egy langyos és gyenge lötty lett. A Dr. Csontból ismerős Emily Deschanel, Sam Jaeger (S.W.A.T. - Ostromállapot) és Madeleine Arthur (A fiúknak... filmek) alapvetően jól játszottak, főleg Mae szerepét hozta jól a fiatal színésznő. A másik összetevő a misztikum, a "sötét oldal". Ezt meg összecsapták. Rámentek a lelki oldalára a dolgoknak, pszicho-thrillert faragva a kihagyott horror ziccerből, de ettől meg unalmas lett a sztori. És egy deka ördög nem sok, annyi sem volt a sorozatban! A könyv Magyarországon még nem jelent meg, de a sorozat nem hozta meg a kedvemet hozzá.

2022.09.29 indingo

Tetszett az első évad, bár úgy tudtam, minisorozat. A történet kellően sejtelmes volt, végig érezni lehet valamim furcsa kettősséget. Érdekes volt egy szektáról szóló sorozat, bár láttunk már ilyet. Ami miatt számomra más volt, hogy nem a szekta van ... Több

2022.09.13 JRD

Érdekes és unalmas. Sátánista és még sem. Rejtélyes de mégis tudod, hogy mi fog történni. Ebben a filmben nincs semmi extra. Szórakoztató, talán néhol elgondolkodtató, de alapjaiban felszínes és sablonos. Persze ne hallgass rám, nézd meg és döntsd el magad! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2022.09.04 Lóri Ádámcsik

Pedig jól indult

Az előzetes alapján nagyon ígéretesnek tűnt. Az első kér rész izgalmas is volt, de utána elromlott a színvonal és a történet is valahogy. Unalmas lett és sehova sem tartott. Sokkal jobb is lehetett volna.

2022.11.03 Victorine

Nagyon igyekeztem, hogy megszeressem, de csak nem jött be. Sajnos nagyon ingerszegényre sikeredett. Sokkal többet vártam, amatőrnek tűnt az egész, nem nagyon volt mélysége, a színészi játék sem kiemelkedő.

2023.10.16 SzupiMester

Nem lett volna rossz, ha kiderül a végén, mi is lett a szektával pontosan.

2022.09.29 Vali

Béna

Nulla feszültség, szinte előre látható szálak, hihetetlenül sablonos, mindenféle izgalomtól mentes. Ehhez sok gondolkodás,rejtélyes szál beszövése nem kellett. Néhol a zenei aláfestés jobb,mint a sorozat. Ezért lassan is néztem végig. Nagyon béna.

2022.09.19 Della Street

háááát

Véleményes. Nem tudtam ellenállni annak, hogy az egyik főszereplő pszichiáter, (és nagyon intelligensen, empatikusan kommunikál), de a sztori bizony elnagyolt és sematikus. Szerintem. Meg csak nem is féltem (aka #noncreepy). Fun fact: Képzeljétek, a stáblistában szerepelt olyan, hogy "COVID nurse."

2023.08.10 Elkoo

Érdekesen indult, ami őszintén szólva a végére az unalomba fulladt. Voltak „jobb” színészi alakítások, amik a történet haladtával egyre alábbhagytak... Többet képzeltünk bele ebbe a sztoriba a feleségemmel.

2023.06.05 Janitsek Klaudia

Egy amerikai tinifilm, családi dráma és thriller keveréke

Egyszeri szórakoztatásra kitűnő, emellett nem ad semmi újat. A főszereplők jól alakítanak, de nagy mélységekre ne számítsunk.

2022.09.12 Re Tth

Elkepesztően gyenge. Thriller? Jó vicc. Spoiler! A legdurvább jelenet az, amikor egy disznót leszúrnak benne. Feszültség nuku. Én nem értem, hogy kaphatott ekkora százalékot ez a sorozat. Egy 1,5 óras filmbe bele lehetett volna az egészet sűríteni. Időpazarlás volt részemről.

2022.09.02 Rev

Nagyon feszült hangulatú széria, amire úgy érzem, nekem már rég szükségem volt. Imádtam minden mozzanatát, így nem kérdés, hogy nagyon adnám, ha lenne még folytatás.

2022.10.08 Manfred393292

Nagyon tetszett. Főleg azért, mert nem ijeszt halálra, nem folyik mindenfelé a vér, de azért mégis félelmetes kicsit. Több ilyen kellene.