adam   2017. 06. 11.

Én igazából jól szórakoztam, nagyon kellemes alkotás Sam Rockwell szerintem mindig is jól alakít és ez most sem volt másképp. Amit talán egy picit hiányoltam, az a több "komolyabb" párbeszéd. Az egész, mintha egy picit el lett volna idétlenkedve.

kuba.pal   2015. 10. 07.

Tulajdonképpen én Swanbergtől nem is igazán vártam mást, megint az a semmitmondó, nagyon a füstje, mint a lángja kategóriájú film. Próbál egy kicsit keserédesen tálalni egy témát, hogy ettől fajsúlyosabbnak tűnjön. Nem nézhetetlen film, de biztos, hogy nem veszít semmit sem az, aki kihagyja.

Mike Birbiglia
Sam Rockwell
Sam Rockwell
Rosemarie DeWitt
Mike Birbiglia
Jake M. Johnson

A film összbevétele 119 364 dollár volt (imdb.com).

Sam Rockwell, Jane Adams és Rosemarie DeWitt egyaránt szerepelt a Poltergeist - Kopogó szellem 2015-ös remake-jében.

A filmben látható kisfiú az író/rendező Joe Swanberg fia a valóságban.