Nagyfater elszabadul

Dirty Grandpa

2019.02.06 vyctoria79

Úgy ültem le megnézni a filmet, hogy DeNiro-val csak remek film lehet - hááát. Döbbenten néztem végig, és még mindig nem értem hogyan tudott egy ilyen borzalmas szerepet elvállalni. Egyébként ő és főszereplő társa - Efron - mindent kihozott ebből, amit ki lehetett. Csak elvetemült DeNiro és Efron rajongóknak ajánlom.

2017.07.13 Zsuzsy

A mostani vígjátékok sorában az egyik legjobb amit láttam. Moziban igazi élmény volt, végig nevettük a filmet. Viccesek a szereplők, jól alakítanak. Ajánlom!

2016.12.27 Enjoy

Az idei év egyik legjobban sikerült vígjátéka. Moziban végig nevettük a filmet. Minden perce vicces volt és szórakoztató. Jól alakít mind a két főszereplő benne, hozzák a formájukat.

2017.02.08 Ancsus

Vulgáris poénjai ellenére, szerintem nagyon szórakoztató kis vígjáték. Pedig nem vagyok oda a mocskos poénokért és Robert de Niro-tól is elég szokatlan volt ez a szerep, de talán éppen ezért tetszett annyira.

2016.10.25 Manfred

Humoros, igazán szórakoztató vígjáték. Robert De Nironak nagyon jól áll a megtestesített karakter, vág neki ez a szerep. Hitelesen és meggyőzően alakít, hozza a formáját!

2016.06.20 Pock

Szórakoztató, laza vígjáték, ami végig humoros. Kellemes kikapcsolódás volt és végig nevettük a filmet a moziban. Robert De Niro hozza a megszokott jó formáját!

2017.03.27 VK

Pörgős, laza, kellemes vígjáték, ami végig szórakoztatja a nézőt. Végig tele van jó, szórakoztató poénokkal, egy perce sem volt unalmas. Moziban igazi élmény volt.

2016.08.24 GaraiV

Nagyon pörgős, akciós film, ami nagy élmény volt moziban. Dőltünk a röhögéstől. Nagyon jól alakítanak a színészek. egy percig sem unalmas. Laza, igazi kikapcsolódást nyújtott!

2016.10.13 Manson

Az egyik legjobb vígjáték amit mostanában láttam. Pörgős, végig eseménydús és nagyon profin alakít benne Robert De Niro. Fantáziadús a sztorija és egy percig sem volt unalmas.

2016.12.09 Maxima

Átlagnál jobb vígjáték, nevettető, jókedvre derítő aktív film. Profin alakít benne Robert De Niro. Végig nevettük a filmet , moziban igazi jó kikapcsolódás volt.

2016.12.02 gubimari

Aki szereti a mocskos, vulgáris poénokat, annak mindenképpen meg kell néznie a Nagyfater elszabadult-at, ugyanis ez a film bővelkedik benne. Nekem De Niro és Zac Efron alakítása is nagyon tetszett.

2016.08.30 Nnoorraa

Nagyon pörgős, vicces és szórakoztató film. Robert De Nirotól megkapjuk a megszokott profizmust és a fiatal színész is jól alakít. Két ellentétes karakter, és mindkettő profi!

2016.04.30 nagyniki987

Közepesen erős vígjáték, imádom Robert de Niro pofavágásait és karakterét. Nincs rossz filmje, ennek is nagyon ütős poénjai voltak, viccesek a jelenetek, csak a közepe felé éreztem kicsit lankadni a humort.

2017.02.23 időjós

Robert De Niro-t nagyon szeretem, de sajnos ez a film nélküle biztosan nem kapott volna tőlem ennyi pontot, ugyanis eléggé tucat darabnak éreztem. Az igaz, hogy több alkalommal is jót nevettem a film alatt, mégis azt mondom, semmi extra.