Díva (2010)

Burlesque

Díva

kiana   2020. 11. 19.

Kifejezetten tetszett, hogy nem egy sztriptízbár volt, hanem annál sokkal több. Cher jelenléte nagyot dobott a filmen. A bonyodalmakat jól játszották, és a karakterfejlődés is jó volt. Örültem, hogy rátaláltam erre a filmre, határozottan "muszáj egyszer megnézni" kategória.

Berto49   2017. 02. 07.

Eléggé tetszett, elsősorban Cher miatt, C. Augilera – bár ő a főszereplő – nem volt annyira szimpatikus, azzal együtt, hogy nagyszerű énekes és táncos. A történet szokásosan harmatgyengye, igaz, az a vélemény, hogy videóklipként kell nézni. Megkerest... több»

Curacao86   2015. 02. 01.

Szórakoztató, vicces, pörgős és szexi zenés vígjáték, jó színészekkel. :) Inkább ez, mint a Mamma Mia, bár tessék megnézni mindkettőt. :)

Mariann92   2015. 03. 31.

Ez a film nekem nagyon tetszett, többször is láttam. Mikor olyan hangulata van az embernek, kifejezetten jól jön egy ilyen film. Tele van énekkel, tánccal, csajos dolgokkal. A története is érdekes. Van benne romantika, barátság, kitartás.

süti1999   2019. 03. 27.

Imádtam ezt a filmet, nagyon tetszett a romantikus szál is benne. Jó táncos, zenés történet.

Stanley Tucci
Stanley Tucci
Steve Antin
Steve Antin
Cher

Cam Gigandet a film kedvéért megtanult zongorázni.

Christina Aguilera első választása Nikki szerepére Emma Stone volt.

A fotó a 7 éves Aliról és anyukájáról valójában Christina Aguilerat ábrázolja édesanyjával, Shelly Kearnsttel.

A filmben Cher a "You Haven't Seen the Last of Me" című dalt élőben adja elő.