Norbert93   2018. 08. 03.

Ezzel a filmmel kár volt kínlódni. Gyenge forgatókönyv, nulla történet, pocsék karakterek és borzalmas színészek. A kliséket és sablonokat nem is említem. Még ZS kategóriának is túlzás nevezni.

tilino   2017. 02. 19.

Nagyon gagyi, semmitmondó film, sablonos, klisékkel teli jeenetekkel. A karakterek nm mozgattak meg, lapos a sztori, és nincsnek jó fordulatok. Kiszámítható történések, sablonos feldolgozás. Átlagon aluli.

A film összbevétele 480 314 dollár volt (imdb.com).

A film alapjául szolgáló játékban a bemondónő hangját átmentették a filmbe is.

A DOA: Élve vagy halva c. film 21 millió dollárból jött létre, de csupán 7,5 millió dollárt termelt ki magából.

A filmben az első nap harcai tökéletesen követik a játék harcjeleneteit, még a bemondónő hangját is onnan vették át.