Doktor Szöszi

Legally Blonde

2015.03.24 Ancsi

Kihagyhatatlan. :D Annyira aranyos és vicces. :) Reese Witherspoonnak nagyon jól állt ez a szerep, tökéletesen hozta a figurát, és alaposan megnevettetett.

2015.10.30 dubzsu

Ez a film attól jó, hogy teljesen kikapcsol, megnevettet, akár gagyinak is mondható, mégsem zavaró, sőt, szerethető, vicces, aranyos. Azt kaptam, amit vártam!

2016.02.02 Cirmici

EZ a film azt tükrözi, hogy egy igazán csajos csaj is tud okos lenni és érdemes küzdeni a célunkért és hogy attól hogy szőke vagy még nem vagy butus.

2015.03.30 dedina

Az egy dolog h ez is egy nagyon kiszamithato vigjatek, de szerintem azert ennel ez a film egy kicsit tobb. Tetszik benne hogy megmutatja hogy nem kell feltetlenul elfogadnunk azt ami tortenik velunk, hanem egy kis akaraterovel barmit el tudunk erni es valtoztatni azokon a dologokon ami nem tetszik. Szuper film, jo szineszekkel.

2015.03.03 dodmin

Reese Witherspoon megtanította nekünk, hogy érdemes küzdeni a célunkért és hogy attól hogy szőke vagy még nem vagy butus. Jókat lehet rajta kacagni, de ez is a cél.

2015.03.01 molzol84

cuki, aranyos, kedves, szerethető, vicces. Kell ennél több a bögyös Resse Witherspoon társaságában? :)

2015.01.25 dj.piszu

unalmas..

2015.12.05 DarkLion

Nem lett ez annyira rossz, bőven felfér a B kategóriás vígjátékok hosszú listájára. A történet közepesen érdekes, a poénok fele jó, a másik fele inkább gyenge. A karakterek nem igazán élet szerűek, inkább gúnyosak. A film ezzel együtt élvezhető és vi... Több

2019.08.21 Somogyi Zsófi

Ez a film egy igazi 2000-es évekből való romantikus vígjáték, amelyben az egyetemista lány rájön, hogy mik is az élet igazi értékei. Tetszeni fog azoknak, akik szeretik ezt a stílust és egy kis motivációra vágynak. Izagi csajos film.

2016.07.12 Henk

Nem lenne ez annyira rossz, ha Reese Witherspoon nem lenne ennyire tenyérbemászóan idegesítő. Lehet ez annak is a jele, hogy jó színésznő, de engem a halálba kergetnek a szőke cicusok. Ehhez képest nem is annyira buta, 179 pontra írta meg a felvételi... Több