Doktor Szöszi

Legally Blonde

2022.12.16 Ildikó Bacskai

Doktor Szöszi (2001)

Bármennyire is nehéz elfogadni, meghatározó kultfilm. Talán komolytalannak tűnik, a rendezés erőltetetten rózsaszín és kaotikus, de pontosan ezen a szűrön keresztül döntöget tabukat és engedi a látszat mögé látni azokat, akik kíváncsiak rá. Ez csajos filmnek tűnik, de ennél sokkal többről van szó, a film egy "szőke" nő karakterének útvonalán áll ki a nőkért egységesen. A film szórakoztató és aranyos, de én nem ezért preferálom, hanem annak mélyebb mögöttes tartalma miatt.

2020.09.11 Dorkateo

Pasiknak nem ajánlott

Ez a film csak csajoknak készült (én se pontozom le a véres filmeket....) Pasiknak kéretik meccsre menni. Mi nők, pedig nyugodtam élvezkedünk a rózsaszín habos mesében. Mert igenis el akarjuk hinni, hogy lehetünk cukik és sikeresek egyszerre.

2017.10.17 ArpiHajdu és Réci

Hát ez a film ennél rózsaszínebb már nem is lehetne. Ennek ellenére én szeretem, már csak Reese Witherspoon miatt is, aki előtt le a kalappal, hogy ez után a szerep után nem skatulyázódott be teljesen, hanem épp ellenkezőleg, bebizonyította, hogy tud... Több

2017.10.23 Deku

Nem volt igazán rossz viszont én más fajta horderejű filmeket preferálok leginkább. Nem volt totális bénaság, de valahogy mégse éreztem rajta azt, hogy most, hú de oda lennék a filmért. Így most sajnos negatívan szavazok rá.

2019.07.25 Ms. Akárki

Kellemes kikapcsolódás volt. Igazán jó volt Elle igazi csajos kis életébe betekinteni. Rózsaszín köd és szerelemszálak tömkelege. A zenéje kellemes pörgős popzene.

2019.05.17 Norbert93

Egyedi és a maga módján ötletes felállás, de a végeredmény számomra nem tudta megütni egy jó film mércéjét.

2018.05.05 Filmelemző

Ha a főszerepet nem Reese Witherspoon játszaná, akkor ez a film óriási nagy gagyi lenne. Így azonban élvezetesre kis bugyutaság, néhol egészen jó poénokkal. Sokat azért ne várjunk tőle. Értékelés: 6/10 pont.

2019.08.14 Lonka

Utálom a magyar címét, de a történetét nagyon kedvelem. Helyes és humoros, van mondanivalója és a szereposztása is izgalmas.

2017.10.14 kevelin

Én nagyon szerettem. Kicsit buta de valahogy jól áll a filmnek. Igazi amerikai nyálfilm, amit mégis jól esik nézni

2016.02.15 doroffee

Nem egy világmegváltó film, de ha valaki szereti a kedves filmeket és a marhulást, a direkt túltolt poénokat és paródiát, akkor tetszeni fog neki a film. Én mindenesetre jót szórakoztam. A második film ehhez képest csalódás volt, az sokkal butábbra sikerült.

2016.07.25 feketerigous

Nagyon kedves ez a film számomra, mivel egy kis erőt adott, hogy csak akarni kell valamit és megvalósíthatjuk! :) A szereplők kissé erőltetetten játszották a szerepüket, egyedül Reese Witherspoon alakította élethűen a szerepét. Sok rendező vette alap... Több

2016.08.24 GaraiV

Sablon amerikai romantikus vígjáték átlagos poénokkal. Kissé lagymatag és nem egy nagy sztori. Nagyon sok hasonló film van, újdonságot nem adott. Gyenge alakítás.

2015.02.01 miska1967

Tipikusan az a film amitől a falra mászok! Az a sok rózsaszín na meg a még több cukiság. Egyedül Az a kutya ami cuki:) Pláne a neve: Gyilkos :D Pont ráillik :D:D

2016.08.22 Macika

Sablonos, átlagos vígjáték elcsépelt poénokkal. Nem hozott újdonságot, kisssé unalmas volt és a sztori is lapos, semmitmondó. Engem untatott, nem nézném újra, gyegne film.