Lejtmenet

Zach Woods
Zoe Chao
Kristofer Hivju
Will Ferrell

Alighogy megmenekültek egy életveszélyes lavina elől, egy házaspár máris kénytelen átgondolni eddig életüket és azt, miként is éreznek valójában egymás iránt.

(csd)

Rendező: Nat Faxon, Jim Rash
Premier: 2020.01.26. | Telekom TVGO (2020.08.12.) | HBO Max (2021.12.16.)

2020.12.24 HE7EDIK Nézhetetlen

Ez a cím akár Ferrell karrierjének elnevezése is lehetne mostanság. Egyre rosszabb filmekhez adja nevét, és ami a legrosszabb próbál komoly lenni, holott mindig is abból élt hogy hülyét csinál magából, fűszerezve nem kevés iróniával. Ez a filmnek nem nevezhető időpazarlás pedig karrierje legalja.

2020.07.12 tomvétsz

Álmomban sem gondoltam volna, hogy ekkora kudarcot fog okozni. Túlzások halmaza üres karakterekkel és semmilyen poénokkal. Kár az időért.

2020.03.28 Nemecsek

Will Ferelltől én bármilyen filmet szívesen megnézek, de a lejtmenet sajnos minden előzetes elvárásomat alulmúlta. Amolyan középszerű sztori, ami nem igazán tud mondani semmit sem. Sajnos ez van...

2020.07.18 Mario

Én csak Julia Louis-Dreyfust sajnálom nagyon, mert ő láthatóan mindent beleadott a szerepébe, de a végeredmény így is csalódást okozott. Volt egy pillanat, amikor úgy éreztem, a rendező talán a házastársi kapcsolatot és a házasság intézményét akarja kifigurázni, de még ez sem működött igazán, ahogy kb. semmi a filmben.

2020.04.23 Ricsi4242

Elnézve a filmet valahogy végig az volt az érzésem, hogy én ezt a sztorit már lényegében láttam, nem volt szinte semmi új a nap alatt. Viszont annyira jók az alakítások és olyan szívhez szóló az egész, hogy nem tudnám egyszerűen csak lepontozni.