Milanman   2018. 04. 05.

A Draft Dayt tiszta szívből csak annak tudnám ajánlani, akit érdekelnek a football háttérintézményei, a rengeteg statisztikára, kutatómunkára és elemzésre épülő draft procedúra és annak menete. Ha bejön ez a világ, akkor ennél jobb, izgalmasabb film nem hiszem hogy van a számodra.

indingo   2017. 10. 01.

Határozottan nem tetszett. Eleve nálunk nem sokat hallani baseballról és én sem ismerem a játékszabályokat, meg az igazolási körülményeket, de nem volt egy élvezhető film.

dulkap   2015. 01. 21.

A film még jó, bár nem árt ha kicsit tisztában vagyunk a dolgokkal, hogy ne legyen akkora katyvasz. A Moneyball egy fokkal jobban tetszett, talán mert valóságosabb volt a sztori és Brad Pitt is jobb Costnernél, de ez a film is nagyon tetszett. Ráadásul végre a szinkronban sem voltak orbitális baromságok.

rbernadett   2015. 04. 22.

Nem teljesen erre számítottam, de ez lehet, hogy betudható annak, hogy nem olvastam el rendesen az ismertetőt. Arra számítottam, hogy egy jó amerikai focis sportos filmet látok, ezzel szemben gyakorlatilag csak a háttérről volt szó, arról, hogy mennyi munkába is telik létrehozni egy csapatot, ami aztán mindent visz. A film feléig azt sem tudtam, hogy tulajdonképpen miről is van szó, utána kicsit utánaolvastam és új értelmet nyert minden. Így sem jelenthetem ki egyértelműen, hogy minden világos, de legalább van elképzelésem.

cinderella   2016. 11. 23.

Nekem nagyon tetszett a film. Kifejezetten jó volt látni Kevin Costnert egy ilyen szerepben. Bár néhány alapvető dolgot már tudtam az amerikai fociról, de egy kb. 5 perces utánaolvasással teljesen érthető volt az egész film még női szemmel is. Féltem tőle, hogy nagyon unalmas lesz, de egyáltalán nem így volt, végig lekötötte a figyelmemet.

Mr. Z   2015. 06. 07.

Nekem tetszett a film. Pont erre vágytam egy egyszerű focis filmre. Costner szépet alakított és élvezhető volt az egész. Tetszett, hogy bepillantást nyerhettünk abba milyen is vezetni egy foci csapatot és mik is zajlanak a háttérben Draftolásnál.

Powerful900   2015. 02. 08.

Totálisan felesleges és semmitmondó darabnak tartom az Újoncok napját, de az igazat megvallva haragudni sem igazán tudok rá. A filmajánló szekciómba így sem fog bekerülni, hiszen ez pontosan annyira száraz és jellegtelen mű, mint amilyennek az ember elsőre elképzelné.

Frank Langella
Terry Crews