Egy csodálatos elme

A Beautiful Mind

2022.12.26 stomachh

Nagyszerű film, briliáns alakításokkal. Ezt teljesen Crowe-ra írták. Engem a miliője valahogy nem ejtett rabul, de ez nem a film hiányossága. Bármikor újranézhető.

2017.03.12 NorbiP

Szerintem ez egy zseniális alkotás, amit mindenkinek látnia kéne. A színészek mind nagyon jók, a cselekmény szépen ki lett dolgozva, és a hangulatot is nagyon jól megteremti.

2017.04.07 Gábor Rózsa

Érdekes, drámai film. Kicsit, az egész olyan mély szomorúsággal átitattt hangulatban úszik, ami olyan furcsán emészthetővé varázsolja a filmet. Akik nem szeretnének magukba fordulós kicsit drámai szomorkás helyzetbe kerülni inkább ne nézzék meg annak... Több

2023.08.27 Ergit

Az őrültet egy hajszál választja el a zsenitől...

2015.06.15 smith

Egy film aminek van mögöttes tartalma, mondanivalója és értékei. A mai filmek csak a látvánnyal tudnak operálni, itt nincs szükség rá. Reálisnak tartom az imdb 8.2-es értékelést. A legjobb filmek közé sorolom.

2017.08.05 penzesisti

A film önmagába véve egy rendkívül megható, lélektani szempontból felkavaró, drámai alkotás nagyszerű színészi munkával és rendkívül jó dramaturgiával.

2015.05.22 Laci000

Véleményem szerint is kissé túlértékelt ez a film. Bár a vége mindent itt, mégis azt mondom nem volt jó film. Dráma és mély szomorúság ez jellemezte végig az egész filmet.

2016.06.11 Mulds

Ehhez a filmhez szerintem egy teljesen másfajta hangulat illett volna, mint amit összehoztak neki. Ez itt most sajnos elég rémesre mondhatni unalmasra sikeredett. Nem igazán tetszett így nem is ajánlanám.

2019.01.14 tooker

A csodálatos elme egy igazán elvont film. Nagyszerűek az eszmefuttatások, nagyon sok mondanivalója van, oda kell figyelni mert minden részletnek megvan a maga jelentősége

2015.10.21 Blindspot

Ez fantasztikusra sikeredett, vettek alapul egy igazán rendben lévő kis sztorit aztán ezt feldobták pár igazán jó karakterrel, ami nekem nagyon is emészthető volt. Remélem, több ilyet láthatunk majd a kedves rendezőtől.

2015.06.11 veszi.peter

Szeretem az olyan filmeket, amiben egy ember ennyire okos és tehetséges. Különösen az ilyen számolós, matekos filmeket. A Good Will Hunting mellett ez a másik kedvencem, nagyon jó film, mindenkinek ajánlom.

2016.12.10 film kedvelő

Az ember csak nézi nézi elmálmulva nézi Russel Crowe színészkedését a történetet és még egy csattanó is van benne ami minden idők egyik legjobb filmjévé teszi. Egyetlen gondja hogy csak egyszer nézhető

2015.06.20 Akodako

A mai modern filmek közül az egyik legjobb tudományos film ami egyben érdekes, elgondolkoztató is érzelmekre is ható . Szineszi alakításban sem utolsó .

2015.11.23 Beniko

Ki cáfolná azt, hogy Russell Crowe legnagyobb alakításáról van szó? Minden, díj, elismerés, amit kapott ez a film, az teljes mértékben helytálló volt.