Egy csodálatos elme

A Beautiful Mind

2015.11.12 golyo95

Huuh. Ha dráma , akkor ez a film az. Lenyűgöző színész alakítás, lenyűgöző történettel ölelkezve. Fiatal férfi létemre teljesen elérzékenyültem. Egy érzelmi hullámvasút ez a film. Nézni, nézni mindenkinek!

2015.03.30 kisgondor

Kiemelkedően jó alkotás a drámák közül. Zseni a tudományban, életből, emberi kapcsolatokból viszont analfabéta. Ajánlom mindenkinek.

2015.02.24 Dtennant21

Úgy ültem neki a filmnek hogy csak egy esti mozit kapok. De ez a film nem egy mozit adott hanem egy olyan filmélményt ami nagyon ritka.. Mindenki nézze meg aki teheti!

2015.12.29 sepsiklaudia

itt ott kicsit unalmasabb, de a vége csattanós, kiváló színészi alakítással

2015.03.28 MAlexa23

Csodálatos drámai alkotás, Russell Crowe óriásit alakított. A történet nagyon megkapó, remekül összerakták ezt a filmet, az egyik örök kedvenc nálam! Aki teheti nézze meg!

2015.11.03 Cptn_Cold

Hát ez valami rémes. Semmi fordulat, semmi eredeti ötlet nincs benne, csak amiket már megszokhattunk unalmas klisés tartalom. Ez pedig senkinek sem hiányzik. Nem tetszett, nem javaslom megnézésre.

2016.07.17 L.Morningstar

Nem lett jó. Rémes alkotás de komolyan. Eleinte azt se tudtam eldönteni, hogy ez most vicc volt-e vagy most mi van. Egy csomó ponton vérzett a történet így ez most nem nyerte el a tetszésemet.

2015.05.24 Zsombi

Az életrajzi filmek általában akkor tudnak érdekesek lenni, ha valóban érdekes élete volt annak, akiről a film szól. Ebben a kategóriába végül is belefér John Nash, ahogy az is tudvalevő dolog, hogy mentális gondjai vannak - viszont erre kifuttatni a... Több

2015.02.09 FranCoHUN

Aki szereti a drámát, annak csak ajánlani tudom! Russel Crowe zseniális, nagyszerű dráma! Elgondolkodtató, mély, látni kell.

2019.07.16 flash88

Nem igazán értem, hogy Hollywood miért csak azokat a drámákat kedveli, amiben van valami heroikus, vagy legalább megpróbálnak belegyömöszölni valami heroikusat. Ebben a filmben egyébként minden rendben lenne, mert jók a képek, korhű a hangulat, a szí... Több

2020.01.21 TeeRPaaK

zseniáliss

2018.10.15 emiel

Ha valaki semmit nem tud John Nashről, mint mondjuk én, az felfoghatja a filmet egy egyszerű lélektani drámának, amiben a főhősnek egy nem várt nehézséggel kell szembenéznie és megküzdenie ahhoz, hogy normális életét folytatni tudja. De ennél nem töb... Több