Egy másik életben

Egy másik életben
Videók

2022.02.13 Emmersson

Jól indul, aztán...

Az alapötlet remek, egy korrekt sci-fi-novellát megérne, ahogyan a filmet is inkább misztikusabb irányba kellett volna terelni. A legnagyobb gond az volt a filmmel, hogy a főbb szerepekre neveket szereztek, a második vonalra viszont elfelejtettek castingolni. Kiemelhető Mucsi Zoltán játéka, aki abban a pár percben, ami jutott neki, nagyon jó volt. Anger súlytalan, mint egy médiashop-szereplő, Lengyel pedig olyan unalmas, mint egy vízállásjelentés. Olasz Renátó jól hozza a tenyérbemászó arcot. Talán még Tivadar/Hajni volt jó választás... és ennyi! A történet egy lélekvándorlásra alapozott örökösödési procedúra, melyben az eltávozó önnön reinkarnálódott személyére, vagyis önmagára hagyja a vagyonát. Csakhogy meg kell találni a lehetséges aspiránsok között az igazit. A kérdés, megéri-e nyerni... Több volt ebben az ötletben, sokkal több!

2020.08.18 indingo

A próbálkozást díjazom, de valahogy a történet nem állt össze kerek egésszé. Kicsit lassú, a közepe unalmas.

2019.11.03 Caravaggio1978

Vicces de egész jó volt

Érdekes kis film,jó alakítások,bár néha elmosolyodik az ember,annyira gyerekes az egész .Én azt mondom egy hazai filmtől ez egész jó teljesítmény,ilyen jellegű filmnél. Bár sajnos itt is azt sugallja a nézőknek hogy mindenki maradjon a kis kecójában és ne is álmodjon semmiről,az érzelmekért adjon oda mindent stb stb.

2020.08.09 filmekreceptre

#lélektorzulás

Nagyon jó az alapsztori, ami az egyszerű, hollywoodi effekteket nélkülöző magyar sci-fit érdekes és intelligens filmmé teszi. Különféle anyagi hátterű emberek egy teszten való részvétel után milliárdossá válhatnak. Már pusztán a lehetőség elég ahhoz, hogy felboruljon az életük. Versenyezniük kell egymással és a jogos örökössel. A legnagyobb kihívás, hogy el kell dönteniük, lemondanak-e önmagukról, elveikről és identitásukról a gazdagságért cserébe.

2020.10.02 belavagyok

Az alapötlete tetszett a filmnek, magyar feldolgozást még nem láttam a témában. Érdekes film, de lehetett volna pörgősebb.

2020.07.30 pacific22

nézd meg, de csak ha szereted a fanatikust!

A forgatókönyv remek, a történet nagyon érdekes. A szereplők nagyon hitelesek. A film iránya jó, a néző egyre jobban várja hogy mi lesz a vége. A srác végig ellenáll a kísértésnek, nem akarja a pénzt, még az a mondat is elhangzik a vége felé a miért kérdésre "kaptam még egy esélyt". Ehhez képest az utolsó, lezáró rész teljesen érthetetlen nekem, ez egy nagyon béna befejezés. A többi nagyon jó, igy azonban csak 7/10.