Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

dailyfilmsan   2020. 01. 12.

Megnyert magának ez a film, már csak azért is mert igaz történet alapján készült és felfoghatatlan az az akaraterő ami sugárzik ebből a történetből. A másik a hiteles színészi játék. Az egész sugározza magából a tenni akarást. + azért a látvány sem az utolsó.

Deku   2017. 12. 09.

Ezt a fajta film megoldást már nagyon tudom kedvelni, hibái ellenére is kíméletlenül király lett és élvezhető. A film remek kikapcsolódást tud biztosítani anélkül, hogy egy percig is unnánk.

zsirafcica   2018. 03. 16.

Nagyon szép, motiváló film. Nekem is sok erőt adott a nehéz napokban. Azt mutatja be, hogy bármi lehetséges, ha kellően kitartó vagy, és van benned elég erő. Már pedig, ha akarat van, akkor erő is lesz. Személy szerint nekem az az idézet tetszik a legjobban, amikor Bethany ezt mondja: "Ne könnyű legyen, hanem lehetséges!" Az meg még csak hab a tortán, hogy igaz történet alapján készült, és vannak az igazi Bethany-ról is képbevágások a végén, így valahogy közelebb érzem magamhoz ezt az egész történetet. Teljes szívvel tudom ajánlani mindenkinek.

Teófil   2015. 05. 13.

Könnyfakasztó igaz történet, a gyönyörű AnnaSophia Robb főszereplésével. Egy ilyen baleset bárkit teljesen a padlóra küldene, Bethany Hamilton a kivétel. A szereposztás remek, a zene kellemes, a látvány pazar. A kar eltüntetése tökéletes. A vége nagyon tetszett, kiváló lezárás volt. Ajánlom mindenkinek.

Mr. Zero   2015. 08. 30.

Számtalanszor láttam már, de egyszer sem találtam benne eget rengető hibát. Látványos, izgalmas, felejthetetlen mestermű. Ha még nem láttad ezt a filmet, ajánlom, hogy mihamarabb pótold.

Bár korábban már láthattuk egy kisebb szerepben az Így jártam anyátokkal című sorozatban, a Soul surfer volt Carrie Underwood country énekesnő, az American Idol győztesének első filmszerepe. Sarah Hill-t játszotta a történetben, aki segített Bethany-nak a cápatámadás után.

(ArpiHajdu és Réci )

A filmben Jack Nicholson lánya, Loraine is kapott szerepet.

(erare)

AnnaSophia Robb Bethany korábbi edzőjének felügyelete alatt sajátította el a szörf alapjait.

(erare)