N/A

Videók

EPIZÓDINFÓ

2024.04.01 Yosihiro

2-es raktár

Ez a rész már nem lett annyira érdekfeszítő, mint az előzőek. Itt Valda halála és Mrs. Frederic rosszulléte van a középpontban, és a végére egy fontos momentumot hagytak, ahol H.G. Wells elkábítja Pete-et és Mykát. Ezzel újabb helyzet áll elő, akkor mégis Artie-nek volt igaza, és H.G. Wells csak olyan ereklyét keres, amivel a kislányát megmentheti. Visszatérve erre a részre, ami ugyan látványban megérné a négy csillagot, de az összhatása és a történet valahogy nekem túl összekevertnek tűnt. Indul azzal, hogy Pete magánélete kerül terítékre, és elhangzik egy fontos momentum, hogy szereti-e Kellyt. Na erre pont nem kapunk választ, és aztán egy fiatalokból álló csapat a 2-es raktárt megtalálva sajnos meghalnak. Claudia aggódása, hogy neki kell átvennie a gondozó szerepét, ettől fél, míg Artie titokzatosan eltűnik. Hát nekem ez a rész nem hozta azt a színvonalat, amit elképzeltem, így csak három csillaggal tudom honorálni mindezt. Remélem, a következő részek jobbak lesznek. Üdv: Yosi

Pete-et, Mykát és HG-t megbabonázza Medúza, aki egy görög figura, és igazából nem illik bele az egyiptomi mitológiába. Így a nagy régészeti kutatásokban már keverik az istenségek és misztikumok jelentőségét.Szerző: Yosihiro