Én, Frankenstein

I, Frankenstein

2016.04.18 Kate Rainbow

Tőlem meg kapja az öt csillagot, mégpedig azért mert nagyon ötletesnek találtam. Jól lett kidolgozva a sztori, és iszonyú látványos lett. Annak ellenére, hogy nagyon elrugaszkodtak az eredeti Frankenstein sztoritól, nekem nagyon bejött.

2015.02.10 totli

Nem igazán tudom értékelni, látvány oké, a vízköpők meg a démonok nulla, frankenstein kettes alá. látványra még elmegy.

2015.11.30 golyo95

A történet elején jó volt a film amikor azt hittük valami értelmes filmet kapunk , de akkor rájöttünk valószínüleg,hogy ez a film egy nagy nulla. És ez így ment végig...

2015.03.13 Joachim

Nekem tetszett bár a történet nem volt túl jó. Szerintem elég rövidre sikerült. Aki sokat vár az lehet csalódni fog, de szerintem nem volt rossz.

2015.02.10 mary_chan

Várakozásaimat eléggé alulmúlta. Az ötlet jó lett volna és az előzetes alapján nem tűnt rossznak, de sajnos csalódnia kell az embernek, mikor a filmet nézi. Túl rövid idő áll rendelkezésre, így nincs elég idő kibontani a történetet. Azért egyszer jó volt megnézni.

2016.02.12 julisX

Ötletes, hogy rámentek a fantasy vonalra a horror helyett, és akcióhőst csináltak a szörnyből, szerintem eredeti, és igazából nézhető film lett a végeredmény, egy ilyen hangulatos, misztikus, stb. mozinak pont elmegy. Arról nem is beszélve, hogy nagyon szeretem ezeket a színészeket is.

2020.07.06 Brendicica

A 21. századi Frankenstein meséje

Az Én, Frankenstein olyan, mintha gúnyt próbálna üzni a Frankenstein-sztorikból, de nem. A film legnagyobb hibája, hogy komolyan veszi magát. Az alaptörténet, hogy Frankenstein szörnye hogyan "mulat" a 21. században, érdekesnek ígérkezik. De az a fantasy hülyeség, amit bele vittek (Vizköpő Rend, stb.), annyit ront az egészen, hogy elképesztő. A helyszínek és a jelmezek jól néznek ki, de az effektek azok mocsok rondák. A karaktereket, ahogy ki vannak találva... A hang is elég vacak (pl.: Leesik 4m magasból a vizköpő, és olyan hangja van, mintha 2cm magasból dobnának le egy kavicsot.). A film akciódús, de az is unalmas. Aki abban reménykedik, hogy egy méltó folytatást fog látni a erdeti Frankenstein-hez, az csalódni fog.

2015.08.14 necum

Nálam még egy délutáni mozinak sem menne el, nagyon gyatra az egész, összecsapott, és rettenetesen hatásvadász. Az igazi Frankenstein fanok sem találják meg benne, amit szeretnének, de igazából azok sem, akik érdekes történetre vágynak. Egyedül a lát... Több