És egyszer csak… - 2. évad

And Just Like That... (S02)

A második évadban tovább folytatódnak Carrie, Miranda és Charlotte kalandjai és küzdelmei, ahogy összetett kapcsolataikon keresztül próbálnak navigálni és mindeközben önmaguk maradni.

(Hupka Adrián)

Streaming: HBO Max (2023.06.29.)

Sarah Jessica Parker
Cynthia Nixon
Kristin Davis

2023.08.24 Gika

Értelmetlen nulla

Értelmetlen második évad, szinte nulla mondanivalóval, értelmetlen véggel. Megnéztem, mert kedveltem a régi sorozatot, és kíváncsi voltam. Időpocsékolás megnézni, és a film vége is ezt támasztja alá. Öt év értelmetlen várakozás egymásra, teljes időpocsékolás és elvesztegetett öt év az életből, a boldogság értelmetlen elsöprése. Semmi életszerű nincs benne. Csak azért nem fejtem ki ezt jobban, hogy teljesen ne spoilerezzem le. Ki hoz ilyen döntést? Két idióta. Mert ezt csináltak a két érintett szereplőből. Ha már mindenáron drámázni akartak a végére, legalább valami életszerű, érthető indokot találtak volna erre. Értelmetlen nulla.

2023.06.15 Dani

Megint csak arra tudtam gondolni, hogy milyen jó, hogy Kim Cattrall kiszállt, legalább ő megmenekült ettől a katasztrófától.

2023.06.29 Zoltán

Nem igazán értettem egyet bizonyos döntésekkel az első évadban sem, de nagy általánosságban nem volt rossz. Egyelőre a második évadból megnéztem két részt és azt kell, hogy mondjam, eddig a legpofátlanabb, legízléstelenebb szoftpornó kategóriába esik... Több

Ketten Párizs ellen
2015