Eufória - 2. évad

Euphoria (S02)

Rue eddig is vékony palánkon egyensúlyozott, hogy a felszínen maradjon, azonban ami valamikor egy zavaró viszketés volt, most már egy sajgó sebbé vált. A függőség, kapcsolatok és veszteségek hálójában igyekszik… Több

Forgatókönyvíró: Sam Levinson, Ron Leshem, Daphna Levin
Zene: Labrinth
Premier: 2022.02.07. | HBO Max (2022.02.07.)

Évadok

2. évad
összes rész
S02E01 Eufória különkiadás: Jules / Euphoria Special: Trouble Don’t Last Always
S02E01 1. epizód / Episode #2.1 (2022)

Sydney Sweeney
Sydney Sweeney

2022.02.07 indingo

Sokkal szerethetőbb lett, mint az első évad. Nyers, megrázó és felkavaró. Őszinte és helyenként kegyetlen. Zendaya brutálisan hozza a drogfüggő fiatalt. Az új karakterek is jót tettek a sorozatnak. Egy függő mindig függő marad, csak van olyan időszak, hogy absztinens.

2022.01.11 valaja

A második évad tökéletes példája annak, amitől egy drámasorozat, ami kényes témákat tár fel, tarthat - felejthető.

2022.01.10 demonkiller45

A zseniális első évad után a folytatás eleje nem igazán tűnik elég erősnek, kicsit úgy megvontam a vállam, hogy okés, és? Mindenesetre hagyom magam meglepni, aztán legfeljebb visszajövök, és magamra cáfolok. Kívánom, hogy így legyen.

2022.01.01 CSaba

Nekem nagyon tetszett, sötétebb, mint az első évad, szóval csak felnőtt nézőknek ajánlom.

Értékelés: 7.5/10
(2021. 01. 29.)
Álom egy rekviemről
Mindazoknak, akik az addiktív hangulatú Eufória első évada után elvonási tünetekkel küszködtek, Sam Levinson két, enyhülést hozó különkiadással készült, ami nemcsak a sorozat méltó folytatása, de talán a karanténműveknek is kiemelkedő darabja lehet majd. Több
Terápia
2012